الهیه یکی از مناطق شمال تهران می باشد که با توجه به اینکه جزء منطقه شمیران می باشد از آب وهوایی خوبی برخوردار است و به همین دلیل است که یکی از مناطق مدرن و مشهور تهران می باشد بسیاری از بازیگران و بازیکنان فوتبال در الهیه ساکن هستند.
الهیه از لحاظ سکونت بسیار لوکس می باشد و هر کسی نمی تواند در این منطقه سکونت داشته باشد و کسانی که در این منطقه سکونت دارند بسیار ثروتمند می باشند و این لوکس بودن فقط به خاطر شمال تهران نیست الهیه بسیار دسترسی خوبی دارد که تردد را برای ساکنان این محله آسان می کند.
الهیه از غرب به ولیعصر و از شمال به تجریش و از جنوب به چهار راه پارک وی و از شرق به جاده قدیم شمیران متصل می شود و از نظر وسعت بسیار وسیع است با توجه به خیابان های منتهی که گفتم از همین رو بسیار وسیع می باشد به دلیل وسیع بودن بزرگ راه های زیادی در این منطقه وجود دارد
با توجه به وجود سفارت کشورهای خارجی الهیه محل اقامت بسیاری از اتباع خارجی می باشد و در این محله سکونت دارند سفارت های که در الهیه وجود دارند می توان به سفارت آلمان و ترکیه و غیره اشاره کرد تعداد زیادی سفارت وجود دارد اما با توجه به زیاد شدن از اشاره کردن به آنها صرف نطر می کنیم
الهیه در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و یکی از قدیم ترین مناطق تهران می باشد که در گذشته با نام خورآذین شناخته می شود و در دوران ناصر الدین شاه یک کارخانه کبریت سازی در الهیه وجود داشت و با توجه به آب و هوایی مطبوعی که دارد این محله بستر مناسبی برای داشتن باغ های سر سبز و بوستان ها دارد.
در الهیه ۳ باغ بزرگ و متنوع وجود دارد که یک سر سبزی خاصی به الهیه داده است که باعث شده است بسیاری از مردم الهیه را با این باغ ها بشناسند باغ شرکت نفت ، باغ سفارت آلمان و باغ سفارت ترکیه این همان ۳ باغی هستند که به آنها اشاره شد و البته یکی دیگر از باغ های بزرگ می توان به باغ سفارت روسیه نیز اشاره کرد البته پارک های زیادی وجود دارد و شهرداری در این زمینه کارهای زیادی انجام داده است.
خانه های الهیه همانطور که در بالا به آنها اشاره شد بسیار قیمت زیادی دارند و بسیاری از ساخت وساز ها در این منطقه به سرعت انجام شد و برج های زیادی در این محله سر به فلک کشیده اند و سکونت در الهیه با توجه به وسعت زیادی که دارد بسیار شده است و رشته کوه البرز در پشت این برجها یک نمایی زیبایی به آپارتمانها داده است یکی از مهم ترین برج های کوی الهیه برج های دو قلوی تهران می باشد.
با توجه به قدیمی بودن الهیه بسیاری از کوچه های این منطقه باریک و پر یچ و خم هستند و تردد در کوچه ها بسیار مشکل می باشد می توان گفت که خیابان های الهیه مهندسی نشده می باشد و ولی از لحاظ سکونت بسیاری از محله ها خلوت اند و آرامش خاصی در این منطقه برخوردار است.
خیابان فرشته یکی از خیابان های مشهور الهیه یا ایران می باشد که نسبت به مابقی خیابان های تهران عریض تر می باشد و در این خیابان آپارتمان های لوکس ومدرن متعدد وجود دارد و از لحاظ قیمت بسیار گران قیمت است و برای خانواده های مرفه می باشد و در این خیابان بیشتر ماشین های لوکس در تهران رفت و آمد می کند
علاوه بر خیابان فرشته یکی از مشهور ترین خیابان های معروف دیگر خیابان جردن می باشد که در کوی الهیه قرار دارد و خیابان جردن بسیار مشهور است و لوکس ترین خیابان های تهران می باشد و بسیاری از جوانان برای خرید به این منطقه مراجعه می کنند و بسیار خیابان پر تردد و ترافیک می باشد.

باربری الهیه

باربری تهران با توجه به تعدد آپارتمان ها در محله الهیه و احتمال اسباب کشی بالا می باشد به همین دلیل است که باربری آشنا بار سعی کرد که یک شعبه در این محله افتتاح کند و به مردم خدمات ارائه دهد و از شرایط موجود راضی باشند باربری الهیه سعی کرده است که از نظر کارکنان و ماشین ها و وسایل مورد نیاز بسته بندی بسیار حرفه ای عمل کرده است.
باربری الهیه هدفش منظم بودن در کار های حمل ونقل می باشد و مهم ترین اینها زمان می باشد ما در باربری سعی کردیم که در صورت تماس مشتری در کمترین زمان خود را به مشتری برسانیم و مشتری از نظر زمان مشکلی نداشته باشد این سر وقت بودن شعار اصلی اتوبار ما می باشد چون در تهران سر وقت بودن معنایی ندارد با توجه به حجم ترافیک و تردد زیاد اما ما سعی کردیم حرف را به عمل نزدیک کنیم.
اتوبار الهیه با توجه به وسعت زیاد و حجم کاری بالا به نیروهای مجرب و قوی نیاز دارد و ما در این زمینه سعی کردیم که بهترین نیرو ها رو استخدام کنیم و در زمینه باربری با تجربه و حرفه ای باشند و البته باید گفت که به علاوه این شرایط باید اخلاق ورفتار مناسبی داشته باشند چون ما مشتری از همه چیز مهم تر می باشد اگر کوچک ترین بی احترامی به مشتری شود ما به صورت جدی پی گیری می کنیم و به شدید ترین نحو برخورد خواهیم کرد پس نگرانی از نظر همکاران ما نداشته باشید.
ما قبل از استخدام به صورت جدی توجیه می کنیم که بر خورد ناشایست با مشتری حق ندارند داشته باشند حتی در سخت ترین شرایط با این شرایط ما یک شکایت از طرف مشتری نداشتیم.

باربری الهیه تهران

باربری شمال تهران با توجه به حجم مناطق تحت پوشش بسیاری از شعبات ما به صورت مستقل کار می کنند یا چندین شعبه نیز دارد اتوبار الهیه به همین صورت است با توجه به وسعت کاری ما سعی کردیم که شعبه الهیه رو مستقل کنیم و شعبات زیادی را در زیر شاخه قرار دهیم.
باربری الهیه با توجه شرایط گفته شده بسیار کار مشکلی دارد از نظر رسیدگی به در خواست های مشتری به همین دلیل اوایل کار بسیار با دردسر و بد قولی مواجه می شدیم به همین خاطر چون ما هدف رضایت مشتری است و بزرگترین کار جلب رضایت مشتری است سعی کردیم با اضافه کردن ماشین و کارکنان از این نظر هیچ کمبودی نداشته باشیم.
باربری الهیه سعی کرده است بیشتر محله ار پوشش دهد ما بسیاری از بومی های قدیمی الهیه را این شعبه مسقر کردیم که درصورت ترافیک بهترین راه حل را برای ما انجام دهد و با توجه به کوچه های باریک و پر پیچ خم این یک کار باید انجام شود و نرگران ماشین ها نباشید ما سعی کردیم بهترین ماشین ها را برای اسباب کشی انتخاب کنیم .

باربری و اتوبار الهیه

بسیاری از مشتری های ما با توجه به شرایط محله الهیه که در بالا ذکر شد نگران رفت وآمد وتردد می باشند که با توجه به کوچه های باریک به دردسر بخورند و قبل از تماس از این موضوع دلهره دارند اما ما سعی کردیم که این مشکل را حل کنیم.
ما با داشتن وانت بار و نیسان بار و ایسوزو و سایر ماشین های سبک و سنگین یک راه حل مناسب به مشتری بدهیم ما با تهیه بسیاری از ماشین های حمل بار این استرس را برای مشتری کم می کنیم و نگران این موضوع نباشید و در صورت تماس این موضوع را ذکر کنید و مشاوره های ما به صورت اتومایتک بهترین وسیله را برای شما می فرستند .
نیسان بار الهیه یکی از ماشین های که به اندازه کافی قدرت دارد و نیاز ندارد و ما به صورت مفصل به آن پرداختیم که می توانید مطالعه کنید ولی نیسان بار یکی از ماشین های حمل بار می باشد و ما برای راحتی سعی کردیم که بدون سقف و سقف دار ماشین ها را انجام دهیم که در صورت نیاز استفاده شود.
وانت بار الهیه نیز از شرایط بالا برخوردار است و بدون سقف و سقف دار برخوردار است و یک امتیاز مثبت به اتوبار الهیه می دهد که از سایر رقبا متمایز می کند.

باربری در الهیه

اسباب کشی ادرات یکی از درخواست های زیادی است که در باربری الهیه از ما درخواست می شود و ما با توجه به کار و قدرت کافی این اسباب کشی را می پذیریم و یکی از سخت ترین اسباب کشی ها می توان گفت که اثاث کشی ادرات است و به اندازه ای کافی ما از پا در می آورد و به دلیل دفاتر محرمانه و وسایل الکترونیکی و میز وصندلی های فراوان یک اسباب کشی سخت به حساب می آید.
برای بسته بندی و حمل ونقل به وسایل حرفه ای نیاز است این دلایل را گفتم که انتخاب درستی داشته باشید و از روی شانسی انتخاب نکنید و به واسطه تجربه انتخاب کنید همینطور بی گدار به آب نزنید ما این وسایل را برای شما فراهم کردیم و از نظر وسایل بسته بندی بهترین وسایل روز دنیا را در اختیار داریم.

باربری ارزان الهیه

از نظر هزنیه همیشه باربری الهیه سعی کرده است که به مشتری فشاری وارد نشود و این می توانید از یک نقطه عطف باشد چون با توجه به شرایط موجود بسیاری از مردم از لحاظ هزینه در مضیقه هستند و ما قیمت های اتحادیه را در اختیار مشتری قرار می دهیم و به صورت قانونی هزینه را حساب خواهیم کرد تا باربری ارزان را انتخاب کنید

باربری در الهیه تهران

کارکنان ما در باربری الهیه از وسایل مدرن برای بسته بندی برخوردار هستند و کارتن های مخصوص اسباب کشی را نیز داریم و با توجه به نیاز می توانیم تهیه کنیم و انواع کارتن نیز داریم فقط بادی درست انتخاب شود باربری منظورم است ماشین های حمل بار ما موکت کار شده است و نکران وسایل نباشید به اندازه کافی تجربه پش ما هست که وسایل شما بدون آسیب به محل مورد نطر برسد.
بسته بندی های ما در نمونه کارها موجود می باشد ما از وسایل مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم مانند نایاون های حباب دار سلفون چسب و غیره پس با ما همراه باشید تا از بهترین باربری خدمات بگیرید.
ما وسایل سنگین شما را با استفاده از وسایل حرفه ای حمل ونقل می کنیم با کمربند و چرخ های موجود و با توجه به آپارتمانهای زیادی که در الهیه موجود است بسیاری از ساختمانها اجازه استفاده از آسانسور را نمی دهند به همین دلیل کاکنان ما تجربه در این زمینه را دارند و و به راحتی حمل ونقل می کنند بدون آسیب البته باید گفت بسیاری از آسانسورها نفر بر برای حمل وسایل دارند اما با توجه به شارژ و تعمیرات خیلی سخت است که استفاده کنند.

باربری منطقه الهیه

منطقه الهیه برای ما یک هدف برای رسیدن به کل مناطق تهران می باشد اگر ما در این منطقه به اندازه کافی مفید باشیم می توانیم نظر مابقی مشتری ها را جلب کنیم ما در باربری الهیه راه های مختلفی را انتخاب کردیم برای ارائه خدمات اسباب کشی ولی روش های ما باید به توجه مشتری را جلب کند که این روش را پیاده سازی کنیم.
اگر این روش درست نباشد ما روش های دیگری را اجرا می کنیم که به دل مشتری بنشیند و برای ما جلب رضایت مشتری مهم می باشد با توجه به شرایط زمانی افراد در تهران سخت بودن زندگی ما این روش ها در زمان صرفه جویی می کنیم.

باربری شمال تهران الهیه

اتوبار الهیه برای اینکه مشتری از لحاظ حمل ونقل خیال راحتی داشته باشد سعی کرده است که بیمه نامه را برای وسایل انجام دهد که در شروع اسباب کشی و تا پایان اثاث کشی اعتبار دارد تهیه کند و بدون استرس یک اسباب کشی راحت را انجام دهیم این بیمه نامه در صورت آسیب به وسایل یا گم شدن باعث می شود که مشتری کمترین آسیبی را ببیند و سعی کند که انتخاب درستی کند.

اتوبار الهیه

ما با توجه به سرعت روز افزون اینترنت سعی کردیم که در این زمینه نیز کارهای خوبی انجام دهیم ما به صورت اینترنتی هم مشاوره می دهیم و با متخصصان ما می توانید در تماس باشید و بدون پرداخت هزینه یک روش مناسب را به شما ارائه می دهند.

اسنپ بار

ما با توجه به اپلیکیشن های باربری سعی کردیم با بسیاری از این استارت آپ ها همکاری کنیم که مشهور ترین آنها اسنپ بار می باشد شما با درخواست در هر نقطه احتمال زیاد با ما موجه خواهید شد و از این نظر ما نیز پیش قدم بودیم برای یک کار اصولی و مناسب پس از هر روشی می توانید ما را انتخاب کنید.

باربری جردن

جردن همانطور که گفتیم یکی از خیابان های مشهور محله الهیه است و با توجه به وسعت زیاد یک شعبه مجزا برای این منطقه تاسیس کریم که باربری جردن می توانید شناسایی کنید و در صورت تمایل با ما تماس بگیرید تا تفاوت را حس کنید.

باربری فرشته

فرشته نیز مانند جردن خیابان مشهور الهیه می باشد باربری فرشته یک سر و گردن از سایر باربری و اتوبار ها بالا تر می باشد و از همه نظر ممتاز است که به مشتری یک اسباب کشی درست را ارائه دهد.

باربری قیطریه

با توجه به متصل بودن از شرق قیطریه به الهیه باربری قیطریه یکی از شعبه های که به راحتی می تواند به باربری الهیه خدمات بدهد و بلعکس نیز انجام می شود.