جماران در گذشته یک روستا یا دهکده بود که در دامنه رشته کوه البرز قرار داشت و از نظر ارتفاع در مقایسه با سایر مناطق تهران بسیار بالا است و و ۱۷۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و از نظر آب و هوا بسیار مطبوع و سرد می باشد و دلیلش می توان گفت که نزدیک بودن به البرز می باشد و حتی زمانی که مسلمانان به ایران حمله ور شدند برای جلو گیری از اینکه دوباره به آنها حمله شود در این روستا و سه منطقه اندرمان , فیروز کوه و رام مستقرر شدند و تعدادی از مردم خواستند که شهر ری را پس بگیرند که با توجه به در ارتفاعات بودن مسلمانان و تسلط مردم شکست خوردند.
و اسم این محله با توجه به گذشته بسیار دور تعاریف گوناگونی دارد و بسیاری از مردم با توجه به امامزاده ادریس که در آنجا دفن شده به جَمهران ری بود که تغییر پیدا کرده و قسمتی دیگر بر اساس حرف گذشته ها می گویند که در رشته کوه مارهای فراونی وجود داشت و مارگیران به آنجا مراجعه می کردند و جمع ماران معروف شده بود که به مرور زمان به جماران تغییر نام داده است اما بعضی از افراد به این باور هستند که جَمَر و کمر که معنی سنگ بزرگ را می دهد چون به رشته کوه نزدیک بوده و تخت سنگ های بزرگ موجود بود به جماران معرف شده که معنی جمع جمر یا سنگ را می دهد.
این روایت شاید بسیار باشد و در حال حاضر به محله جماران معروف می باشد و از روستا های قدیمی شمیرانات می باشد و در شهرداری تهران جزء منطقه ۱ می باشد همانطور که می دانید از ناطق شمالی تهران می باشد تا حد بسیاری بالا شهر حساب می شود و به علت آب وهوایی مناسبی که دارد بسیاری از مردم به این محله مهاجرت کردن و مثل همه تهران آپارتمانها و برج های ساخته شد برای سکونت مردم در این خانه ها و بافت سنتی خود را تا حد زیادی حفظ نکرده است و بافت مدرن جایگزین شده است.
جماران با توجه به سکونت رهبر انقلاب در آنجا به شهرت رسیده است و بسیاری از مردم این محله را با روح الله خمینی می شناسند و بعد از انقلاب نیز در همان جا سکونت داشتند و در حال حاضر خانه وکاشانه مصطفی خمینی در همان جا می باشد و بعد از انقلاب بسیاری از افراد انقلابی در این محله سکونت گزیدن برای محافظت از رهبر انقلاب و تعدادی از سران دولت نیز بسیاری از زمین های جماران را خریداری کردند برای سکونت خود و خانواده و قسمتی از اراضی نیز در اختیار سپاه پاسداران قرار داده شد و در حال حاضر یک پایگاه در آنجا وجود دارد.

مراکز مهم جماران:

باربری جماران

پیشرفت در شهر سازی و ساختمان سازی باعث شده که تمامی روستا ها و دهکده های اطراف تهران به تهران متصل شوند و برای خود یک محله بزرگ شوند و جماران هم از این قافله عقب نماده و مانند سایر مناطق تهران پیشرفت کافی را داشته است و بسیاری از باربری ها و اتوبارها در این محله شعبه ایجاد کردند و آشنا بار نیز با توجه به درخواست سعی کرده که در این منطقه یک شرکت حمل نقل یا شعبه را ایجاد کند.
ما سعی کردیم که از همه نظر از سایر شرکت ها برتری داشته باشیم مانند کارکنان و ماشین های حمل ونقل و سایر موارد که از لحاظ به روز بودن برتری داشته باشیم تا بهتر به مشتری خدمات ارائه دهیم ما هدفمان جلب رضایت مشتری می باشد از همه نظر خدماتی در باربری جماران موجود می باشد.

اتوبار جماران

باربری و اتوبار جماران در شهرستان ها نیز به صورت کافی قوی می باشد شما می توانید به راحتی در صورت داشتن اسباب کشی به شهرستان یا بلعکس با ما در تماس باشید تا یک اثاث کشی راحت وبی دردسر را داشته باشید ما برای حمل بار شهرستان شرایطی موجود می باشد که باید حتما دقیق و بدون هیچ کسری اجرا شود یک بسته بندی درست دو ماشین حمل بار مناسب که این دو گزینه برای اسباب کشی شهرستان بسیار متفاوت می باشد و هر شرکتی قدرت این کار نخواهد داشت پس سعی کنید که در انتخاب اتوبار خیلی دقیق باشید.
برای انتخاب درست شما بایستی از موارد ضروری یک باربری بازدید به عمل بیاورید مانند کارکنان وسایل بسته بندی و ماشین های حمل بار این سه مورد در یک باربری خوب بسیار ضروری و مهم می باشد در صورت نداشتن یک از موارد بسیار به مشتری لطمه مشتری لطمه وارد می کند.

باربری منطقه جماران

ما برای اشتغال زایی سعی کردیم کارکنان را از همان منطقه انتخاب کنیم که در آن شعبه خواهیم داشت در باربری منطقه جماران استفاده از ساکنان این محله یا محله اطراف برای این مناطق اولویت بیشتری دارند چون به اندازه کافی به خانه ها و خیابان های موجود محلات آشنا هستند و در صورت مشکلی به راحتی می توانند به شرکت های باربری کمک کنند تا کمتر دچار مشکلات بشوند و به بهترین نحو به این مشکلات غلبه کنند ما با یک انتخاب هم به خودمان کمک می کنیم هم به مشتری این شرایط به وجود آمده زمان را برای ما صرفه جویی می کند.
اگر صد اسباب کشی ادارات را دارید به راحتی می توانید به ما اطمینان کنید ما با توجه به تجربه در کار حرف را به عمل نزدیک می کنیم برای اسباب کشی سازمانها باید خیلی با تجربه بود چون دوبرابر اثاث کشی منزل وقت وکار می برد به همین علت بسیاری از شرکت های باربری کا ادارات و سازمانها را انجام نمی دهند اما ما با همه فرق داریم چون هر کار سختی از پس ما بر می آید.

باربری و اتوبار جماران

حمل ونقل وسایل سنگین یکی از موارد سخت و دشوار برای همکاران ما می باشد اما برای رفاه مشتری و کارکنان خود سعی کردیم برای حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق و پیانو یک سری امکاناتی را فراهم کنیم که راحتر حمل ونقل شود برای این کار از کمربند های استفاده می کنیم که به راحتی قابل جابه جایی می باشد بدون هیچ مشکلی حمل ونقل را انجام می دهیم.
و برای بسته بندی که ما بسیار دقت کافی بروی این موضوع داریم وحساس می باشیم چون بسته بندی یکی از اصول و پایه های کار ما می باشد اگر بسته بندی درستی را انجام دهیم به راحتی می توانیم وسایل مورد نیاز را جابه جا کنیم بدون هیچ مشکل خاصی برای کارکنان ما و وسایل مشتری رخ دهد.

باربری جماران تهران

حمل ونقل وسایل الکترونیکی و لوکس باید به صورت دقیق و منظم انجام شود این وسایل با کمترین آسیب از بین می رود و باید تعمیر شود و در بعضی از موارد قابل تعمییر نیست و باید دوباره تهیه شود این همه آسیب ها از یک مورد به وجود می آید فقط از سهل انگاری و درست بسته بندی نکردن آن می باشد پس باربری موظف است که این وسایل را به صورت اصولی بسته بندی کند و در کارتن های مخصوص اسباب کشی قرار دهد.
در صورت رعایت نکات زیر بدون مشکل به هدف خود خواهید رید پس باربری جماران تهران می تواند در این زمینه کمک کند چون به اندازه کافی تجربه دارد.

وانت بار جماران

در باربری ها ماشین حمل بار یکی از موارد ضرور می باشد ولی مشتری ها زیاد به این مسئله اهمیت نمی دهند و این مسئله مهم را فراموش می کنند و به فکر هزینه می باشند پس باعث می شود که با مشاوره های ما به مشکل بخورند این مسئله خیلی مهم است و باید کار را به کارداند سپرد و ما یک مشاوره مناسب و کم هزینه را به شما می دهیم وانت بار یک از ماشین های کم هزینه باربری می باشد و برای انتخاب مناسب می باشد.

نیسان بار جماران

ما ماشین های حمل بار را بر اساس روز مسقف و روباز طراحی کردیم تا در صورت نیاز هر کدام باشد برای کمک ارسال شود بدون هیچ مشکلی بسیاری از نیسان بارها این کار را انجام دادیم تا هم حجم زیاد تر و وسایل بیشتری را انتقال دهد بدون کم ترین زمان ممکن این یکی از اصول باربری است و همه ماشین های جابه جایی را که مسقف می باشند به صورت موکت کاری انجام دادیم تا آسیب به وسایل نرسد.

باربری ارزان

ما به فکر و حال مشتری هستیم از همه نظر سعی می کنیم که مسائل را در نظر بگیریم تا به مشکل نخورید یکی از مشکلات روز ایران هزینه می باشد و هزینه باربری بسیاری زیاد می شود و باید شرکت ها مراعات این شرایط به وجود آمده را بکنند تا کمتر مردم متضرر شوند باربری جماران در سطح تهران منصف و ارزان می باشد.

باربری قیطریه

باربری قیطریه با توجه به وجود داشتن ادارات و سازمانهای دولتی می توانید از تجربیات و حرفه ای بودن این شعبه نهایت استفاده را بکنید ما در تمامی شعبات سعی کردیم این رابطع را به وجود بیاوریم تا بدون یک اشتباه بهترین عملکرد را از خود به جا بگذاریم تمامی اتوبار ها با هم در ارتباط هستند و به صورت یک سیستم عمل می کنند.

باربری شمیرانات

اتوبار جماران زیر شاخه باربری شمیرانات می باشد و به صورت مداوم کارشناسان ما به این شعبه سر کشی می کنند تا طرز ارتباط با مشتری را بفهمند و روش کار را به سنجند ودر صورت داشتن خطا گوشزد شود و به بهترین نحو راهنمایی شود تا مشکلی به وجود نیاورد.

باربری تهران

ما در باربری تهران قصد داریم که بسیاری از مناطق کور تهران وایران را پوشش دهیم برای این کار همکاران خود را بیشتر می کنیم و مشاین های خود تا حد زیادی اضافه کردیم تا به راحتی مشتری برسیم.