حسن آباد و زرگنده محله ای در شمال تهران که یکی از محله های فراموش شده شمال تهران می باشد که از همه لحاظ نسبت به سایر محله های شمالی هیچ گونه پیش رفتی نداشته و به همان صورت مانده است و کوچه های تنگ وباریک با خانه های که هنوز کاه گل می باشند و سقف چوبی می توان یک نمونه از بافت فرسوده این منطقه باشد.
محله زرگنده در ۳ کیلومتری تجریش قرار دارد و از دو قسمت تشکیل شده است که قسمتی از آن بالای تپه و قسمت بعدی پایین کوه قرار دارد و منطقه ییلاقی یا تفریحی کارکنان روسیه بود به دلیل وجود سفارت روسیه در کنار این محله به محل تفرج گاه روسی ها تبدیل شده است و هنوز هم وجود دارد.
و اسم زرگنده به دلیل پیدا کردن یا کشف کردن جواهرات و کوزه های پر از گنج که در تپه ها مخفی شده بود اینجا به زر کنده معروف شود چون مردم از این مکان زر را پیدا می کردند و به مرور زمان تغییر نام داد و به حسن آباد و زرگنده شهرت پیدا کرد.
منطقه ای شمال این محله به الهیه و تجریش وفرشته و جردن مرتبط می شود و از شرق هم به جاده قدیم شمیران که به قلهک وصل می شود زرگنده جزء منطقه شمیرانات می باشد و یکی از محله های پر رفت و آمد هست اما بیشتر مردم آن بومی هستند و خانه های خود را هنوز حفظ کردند در آنجا هنوز ساکن هستند.
حسن آباد یکی از محله های است که از شمال تا جنوب می توانید کاملا فرق بین پول دار و بی پول را تشخیص داد در کوچه های شمالی شلوغی کم و کوچه های بدون شلوغی اما از محله های شمالی زرگنده سرازیر می شوید شلوغی و ترافیک را حس می کنید و کم کم فقر را نیز مشاهده می کنید این محله چندین سال است که پیشرفتی مثل سایر محله های شمال تهران نکرده است شاید با توجه به بومی ودن و اجازه ساخت و ساز ندادن باشد یا دلایل دیگری باشد که ما دقیق نمی دانیم.
این محله با توجه به عقبه خود مشخص است که آبادی بود و کار مردمانش کشاورزی و باغداری بوده با توجه به رودخانه ای که از آن عبور می کرده و به سید خندان می رسید اما با استناد به اینکه تهران بزرگ شد و زرگنده نیز به تهران چسبید وشهر شد و منطقه ۳ شهرداری تهران محسوب می شود اما این روستا زیاد پیشرفت خوبی نداشته و به حسن آباد و خیابان شهید عمرانی محدود شده است .

باربری زرگنده

باربری زرگنده یکی از شعبات اصلی آشنا بار می باشد که در این محله مستقر شده است تا مردم به راحتی بتوانند برای حمل بار واسباب کشی از ما کمک بگیرند و آشنا بار برای محله های تنگ و باریک سعی کرده است تا کارکنان با دقت و پر حوصله ای را استخدام کند و شعبه زرگنده نیز از این شرایط بهره می برد و بسیاری از کارکنان اتوبار زرگنده پر حوصله و با دقت می باشند تا در این شرایط موجود و کوچه های باریک یک باربری خوب را انتخاب کند.
این را باید گفت که تمامی شعبات ما کارکنان با دقت و با حوصله می باشند شرکت حمل ونقل ما برای تمامی اسباب کشی ها یک بیمه به وجود آورده است که دراسباب کشی هیچ گونه نگرانی بابت آسیب به وسایل نداشته باشید چون بیمه تمامی خسارات در اسباب کشی را تقبل خواهد کرد و زمان این بیمه از شروع اسباب کشی تا اتمام اعتبار دارد.
ما سعی کردیم در کنار کمک به شما عزیران در یک حمل و نقل یک کارآفرینی را انجام بدهیم که تمامی کارکنان ما بومی های محله ها می باشند تا هم چند نفر را استخدام کردیم و از نظر زمان بسیار به نفع ما می باشد از نظر اینکه ما تمامی کارگران بومی هستند و به تمامی کوچه ها آشنا هستند و در زمان صرفه جویی می شود.

اتوبار زرگنده

وسایل بسته بندی یکی از الزامات اسباب کشی می باشد چون کارتن ها و سایر لوازم بسته بندی در حال حاضر از بین رفته است و وسایلی طراحی شده است که بسیار حرفه ای می باشد تا در زمان صرفه جویی شود چون به اندازه کافی برای بسته بندی زمان صرف می شود به وسیله ای این تجهیزات به راحتی در کمترین زمان بهترین عملکرد را خواهیم داشت.
ما برای بسته بندی از سلفون نایلون حباب دار و کارتن ها مخصوص اسباب کشی استفاده می کنیم تا درجابجایی اشتباهی رخ داد هیچ گونه ضربه به وسیله وارد نشود و حتی برای لباس ما کارتن مخصوص استفاده می کنیم تا در اثاث کشی چروک نشود و قابل حمل باشد.
نایلون های حباب دار را برای وسایل مثل مبل و میز و صندلی استفاده می کنیم تا به راحتی قابل حمل شود و در صورت برخورد با جایی وسیله صدمه نبیند قبل از هر کاری ما وسایل مورد نیاز بسته بندی را تهیه می کنیم تا به بهترین روش کار خود را انجام دهیم ما این روش ها رو بسیار تجربه کردیم پس نگران این موضوع نباشید.

باربری زرگنده تهران

باربری زرگنده مشاوره رایگان را در صدر خدمات خود قرار داده است و مشتری های عزیز می توانند با تماس با مشاوران ما به صورت رایگان از خدمات و نحوه کار کرد ما آشنا شوند و به صورت رایگان به شما کمک خواهد شد تا بتوانید یک اسباب کشی درست را داشته باشید روش های وجود دارد که با تجربه فقط به دست می آید ما سعی کردیم مشاوران این روش را به صورت مفصل برای مشتری ها ارائه دهند تا کمتر دچار سردر گمی شوند به سادگی قابل ارائه است.
شاید یکی دیگر از خدمات یا سرویس ها ی ما هیچ کدام از باربری ها ارائه ندهند آن هم چیدن وسایل بعد از اثاث کشی می باشد شما می توانید به راحتی به خانه مبله و آماده سر بزنید و با کمک شما وسایل چیده می شود و کارکنان ما تمامی فرمایشات شما را اجرا خواهند کرد تا یک روز خوب و مناسب را داشته باشید و بهترین تزئین را با کمک افراد ما داشته باشید.

باربری محدوده زگنده

ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته را به شما خدمات می دهیم و برای حمل وسایل سنگین به راحتی برای ما قابل اجرا است چون تجربیات خود را در این کار منطق خواهیم کرد حتی برای حمل ونقل باید اصولی حمل ونقل شود تا به وسایل آسیب نرید بسیاری از باربری ها به صورت سر سری از این موضوع می گذرند با توجه به موضوع مهم بسیاری از آنها به مشکل می خورند و شاید یکی از دلایلی که مشتری ها از باربری فراری هستند همین موضوع آیسب به وسایل می باشد.
باربری زرگنده دارای مجوز از اتحادیه باربری می باشد تا شما مطمئن شوید که ما به صورت قانونی کار خواهیم کرد و هیچ مشکلی در کار ما نمی باشد.

باربری ارزان

اتوبار ما از لحاظ هزینه بسیار عالی کار کرده است و نرخی را تعیین می کنیم که به مشتری فشار وارد نشود و از همه نظر به نفع مشتری باشد نه اینکه خودمان ضرر بکنیم اما می توان به خود لقب باربری ارزان را بدهیم چون در مقابل سایر رقبا که قیمت نجومی می دهند بسیار منصف و مقطوع قیمت بندی می کنیم.
ما برای افراد بی سرپرست و تحت پوشش کمیته می توانیم این مژده را بدهیم که به صورت نصف قیمت باربری را انجام خواهیم داد پس کسانی که این شرایط را دارند می توانند با تماس بگیرند و یا به افرادی که این شرایط را دارند خبر بدهید که ما این قانون را برای افراد بی بضاعت قرار دادیم.

وانت بار زرگنده

ما چندین سال سابقه کار داریم و به موفقیت کافی رسیدیم و این موفقیت بدون شما ممکن نمی شود چون شما کنارمان بودید به راحتی از این بالاتر خواهیم رفت چون ما به کارمان اعتقاد داریم و شما نیز به ما اعتماد کردید و این اعتماد به سادگی به وجو نیامده است ما در گذشته ماشین حمل بار زیاد وجود نداشت و وانت بار بیشتر استفاده می شود و در حال حاضر نیز استفاده می شود ولی مثل گذشته استفاده نمی شود و برای جابه جایی وسایل استفاده می کنند باربری زرگنده برای راحتی مشتری این ماشین را تهیه کرده است.

نیسان بار زرگنده

ماشینی که از گذشته تا اکنون با ما همراه بود نیسان بار بود و در حال حاضر نیز می باشد بسیار از نیسان بار ها موکت کاری شده اند اکثر ماشین های ما موکت کاری شده اند و بسیاری از ماشین ها کانتین دار شده اند تا بهتر و راحت تر وسایل را جابه جا شود این کار را برای بیشتر شعباتی که حمل ونقل در آن سخت می باشد مثل زرگنده که کوچه های تنگ و باریک را دارند و جابه جایی زیاد سخت است ما یک ماشین را می فرستیم تا تمایم وسایل را با یک بار جابه جا کند و دوباره کاری نشود به همین راحتی قابل حمل است.

باربری اینترنتی

شما در هر جا از هر نقطه از ایران با وصل کردن خود به اینترنت می توانید از خدمات ما بهرمند شوید چون ما در حوزه اینترنت بسیار پیشرت شگرفی داشته ایم و هر کاری را می کنیم تا روز به روز پیشرفت بیشتر داشته باشیم به راحتی ما در دسترس هستیم فقط کافی هست تا ما را پیدا کیند و یک باربری اینترتی به شمار می آیم .

 

باربری ظفر

باربری ظفر از اتوبار های شمال تهران می باشد که بسیار مدرن و لوکس می باشو وکارکنان خوب و وظیفه شناس هستند که کار و اسباب کشی را ۱۰۰ درصد تضمین می کنند تا بدون هیچ مشکلی به مقصد برسانند چون به خود اعتماد داریم و همین برای ما کافی است که شما به ما اعتماد کنید پس با ما همراه باشید.

باربری شمیرانات

باربری شمیرانات از شعبه های زیادی برخوردار است که یکی از آنها باربری زرگنده است که مدیریت قوی و کارکنان آن باعث شده است تا در بین تمامی شرکت های حمل ونقل بسیار شهرت پیدا کنند این شرایط فقط به وسیله اعتناد شما به وجود آمده است.