زعفرانیه تهران از مناطق شمالی و منطقه ۱ شهرداری تهران می باشد از شمال به ارتفاعات اسد آباد (توچال) و از جنوب به ابتدای خیابان ولیعصر و از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک متصل می شود زعفرانیه از محله های گران قیمت تهران محسوب می شود و از نظر ارتفاعات یکی از مرتفع ترین مناطق تهران می باشد و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و همین دلیل باعث می شود تا خوش آب وهوا باشد و برای بسیاری از تهرانی ها آب و هوایی مطبوعی داشته باشد.
زعفرانیه در واقع در گذشته یک روستا بوده است که هنوز بافت یک روستا را که بافت مدرنی دارد را به خود گرفته است این منطقه یکی از گران قیمت ترین منطقه تهران می باشد و کوهستانی محسوب می باشد با توجه ارتفاع از سطح دریا و مشکل اصلی این است که زعفرانیه بروی یک گسل قرار دارد و در صورت بروز زمین لرزه به شدت آسیب خواهد دید.
و نام زعفرانیه از کاخ موزه سعد آباد گرفته شد زمانی که این کاخ بنا شد به رنگ زعفرانی بود و چون سازه ای مشهوری بود در سطح تهران این منطقه رفت وآمد می کردند و مردم می گفتند به سمت کاخ زعفرانی که به مرور زمان به زعفرانیه شهرت پیدا کرد و به این اسم خوانده می شود.
زعفرانیه از بستر مناسبی برای گردشگری می تواند استفاده کند و باید گفت که در حد خوب استفاده شده است با توجه به قله های نزدیک ایستگاه تله کابین توچال در این محله قرار گرفته است و رشته کوه ها و رودخانه های وجود دارد که منظره مناسبی را برای گردشگران و مسافران فراهم می کنند تا به قله ها صعود کنند و بسیاری از تهرانی ها آخر هفته خود را در این مناطق می گذرانند و در گذشته به دلیل داشتن باغ های زیادی که در این منطقه قرار داشت همیشه مهمان پذیر بوده است و باغ های زیادی در این جا قرار داشته باغ فردوس باغ خیامی و غیره که از این عنوانها فقط باغ خیامی به صورت گذشته باقی مانده است و دست نخورده است.
محله اسد آباد یکی از قدیم ترین محله های شمیرانات می باشد و بافت سنتی و مدرن محله بسیار مشهود می باشد و از سمت جنوب به سمت شمال حرکت کرد این مسئله کاملا مشهود خواهد بود و بسیاری از خانه ها به برج و آپارتمان تبدیل شده است و هرچه به بالاتر حرکت می کنیم خانه ها بافت سنتی خود را حفظ کرده است و کوچه ها باریکتر می شوند و قدمت خود را حفظ کرده اند ولی بسیاری از کوچه ها بن بست می باشد.
زعفرانیه یکی از محله های می باشد که بیشترین اماکن آموزشی و فرهنگی را در خود جا داده است که مهمترین آنها می توان به دانشگاه آزاد واحد تهران اشاره کرد و فرمانداری شمیرانات در این محله قرار گرفته است و دادگاه ویژه روحانیت و بنیاد ملی نخبگان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از نمونه سازمانهای موجود در این محله می باشد.
سفارت خانه های زیادی در زعفرانیه وجود دارد و آفریقای جنوبی و برزیل و چند کشور دیگر که این دو کشور از موارد دیگر مقدار مهم تر بودند که به آنها اشاره شد و برای جا های دیدنی می توانید به بوستان ها و غیر اشاره کرد اما کاخ موزه سعد آباد یکی از مهم ترین و معتبر ترین موزه های ایران می باشد که برای بازدید می توانید به آنجا مراجعه کرد.
بسیاری از شهرهای ایران محله های خود را کپی برداری می کنند و زعفرانیه کرج , زعفرانیه مشهد و زعفرانیه تبریز نیز موجود می باشد البته نمی توان گفت که کدام از اینها کپی از یکدیگر گرفته اند یا کدام از اول این اسم را گذاشته اند قیمت خانه های زعفرانیه بسیار نجومی می باشد و هر کسی قدرت خرید را ندارد و بیشتر افراد ساکن این محله افراد بانفوذ و سفیر های کشور خارجه می باشند .

باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه یکی از شعبه های معتبر و قوی باربری شمال تهران می باشد که بسیاری از مشتریان بر این موضوع آگاه هستند که این شعبه بسیار قوی و مدرن ظاهر شد و بیشتر مشتری ها را به خود اختصاص داد توجه به موارد ریز باعث این حجم از محبوبیت می باشد شاید از نگاه اول بسیار ناچیز و بیهوده به نظر بیاد ولی حجم قدرت و سرعت باعث رشد ما در این حوزه شده است.
باربری زعفرانیه از سر وقت بودن بسیار حساس است از زمانی که مشتری با ما تماس می گیرد تا زمانی که در مقصد می باشیم سعی می کنیم که زمان کمی باشد تا مشتری از اول کار از ما دلسرد نشود و اعتمادش از ما سلب نشود به همین سادگی این مورد بسیار کوچک و از نظر شما بی فایده اما این را باید گفت که از نظر مشتری بسیار مفید می باشد.

fhvfvd cutvhkdi

کارکنان ما باید مشتری مداری را یاد بگیرند و این یک نکته بسیار جدی و مهم می باشد البته برای باربری زعفرانیه شاید جاهای دیگر توجه نکنند ولی ما خیلی مهم هست برای ما و ما مشتری اولویت کاری ما می باشد باید مشتری با ما احساس راحتی کند و ما نیز همین حس را داشته باشیم این رابطه باید دو طرفه باشد.
اتوبار زعفرانیه
یکی دیگر از نکات کوچک ولی مهم در اتوبار زعفرانیه نحوه جابجایی و قرار دادن در ماشین های حمل بار می باشد بسیاری توجه نمی کند و به صورت الکی وسایل را حمل می کنند و به مقصد می رسانند و در مقصد متوجه خطا می شوند و کارکنان تا حد زیادی خسته می شوند و در بعضی موراد وسایل تا حد زیادی آسیب می بینند و این شرایط باعث می شود تا ما بهتر و بیشتر به شرایط کار فکر کنیم وروش های درست را جایگزین روش های غلط سنتی کنیم.

باربری زعفرانیه تهران

ما در باربری زعفرانیه تنها به فکر مشتری نیستیم بلکه به همه جوانب فکر می کنیم و بعد کار ار شروع می کنیم به عنوان مثال برای یخچال ساید بای ساید بسیار حمل آن سخت و مشکل است در آپارتمانهای با طبقات زیاد این کار برای کارکنان ما بسیار عذاب آور است و تعداد زیادی از همکاران ما بعد از چند سال دیسک کمر می گیرند به دلیل حجم زیاد کاری و اشتباه بلند کردن وسایل ما قبل از هر کاری آموزش درست بلند کردن وسایل را خواهیم داد اما بسیاراز مواقع رعایت نمی کنند برای حل این مشکل وسایل حمل ونقل را تهیه کردیم که کار و زمان را سریعتر می کند.

باربری در زعفرانیه

باربری زعفرانیه که تعداد زیادی شعبه اتوبار دارد و انتخاب را برای مشتری شاید ساده باشد اما بسیار سخت خواهد شد چون خوب از بد راتشخیص دادن بسیار مشکل خواهد شد و مشتری بیشتر دچار سر درگمی خواهد شد برای این کار باید حرفه ای عمل کنید و وسایل به روز و کارکنان حرفه ای و ماشین های به روز از اولویت انتخاب می شود.

باربری تضمین زعفرانیه

اعتماد برترین چیزی است که سخت به وجود می آید و ما سخت به دنبال این هستیم که اعتماد را بیشتر کنیم ما کارشناسان و متخصصان حرفه ای در کار اسباب کشی را استخدام کردیم تا بهترین اثاث کشی را برای مشتری انجام دهند و این اطمینان به وجود بیاید.
ما در حوزه باربری اینترنتی نیز به صورت خوبی عملکرد خود را به جا گذاشتیم که با جستجو در موتور جستجو می تانید ما را در رتبه های ممتاز پیدا کنید و با ما تماس بگیرید باربری حوزه رقابت می باشد و هر که بهتر بتواند مشکلات مردم را برطرف کند برای مردم در اولویت است.

باربری در زعفرانیه تهران

برای زوج های جوان که دلهره این را دارند که وسایل هیچ گونه آسیبی نداشته باشد با حساسیت زیادی این کار را انجام میدهد چون در موقعیت اکنون خریدن یک وسیله بسیار سنگین می باشد البته این تفکر وجود دارد که اگر وسیله شکسته شود بد یمن می باشد و این تفکر در مردم ما وجود دارد اما ما با مهارت بسیار سعی می کنیم که اتوبار مناسبی باشیم برای همشهریان محترم برای حمل جهیزیه عروس و با احتیاط بیشتر انجام شود.

شرکت باربری زعفرانیه

شرکت باربری زعفرانیه با تعرفه های مناسب قیمتی برای مشتری ارائه می دهد تا فشار زیادی بروی مشتری وارد نشود و از پس هزینه بر آید تا راحت وبی دردسر به ما اعتماد کند ما در اسباب کشی به راحتی روش های مدرن را اجرا کنیم.
ما برای اثاث کشی به چند دسته تقسیم می شوند همکاران ما دسته اول برای انتخاب درست مکان و روش های حمل و نقل و دسته دوم بسته بندی که وسایل را با روش مدرن بسته بندی می کنند دسته سوم حمل وسایل با استفاده از کمترین زحمت و دقت بیشتر دسته سوم انتخاب ماشین با شرایط اثاث کشی شما و دسته آخر که حمل وسایل به منزل جدید می باشد.

باربری های زعفرانیه

بسیاری از باربری های زعفرانیه از این دسته خدمات ارائه نیم دهند ولی ما برای رفاه مشتری انجام می دهیم بعد از اسباب کشی تمامی اتوبار ها کار تمام می دانند اما چیدن وسایل بسیار مشکل هست و صاحب خانه به تنهایی این کار را نمی تواند کند اما ما با اختیار مشتری این کار را رایگان می کنیم فقط برای راحتی حال مشتری این کمترین کار می باشد.

باربری در محدوده زعفرانیه

مدیریت کردن شعبه های زیاد یک هنر است و هر کدام اگر مشکل داشته باشند بدون تاخیر حل شود خودش یک امتیاز به حساب می آید سیاری از باربری ها شعبه های خود را رها کرده اند و به دلخواه مدیریت می شوند و سالانه پول برند را واریز می کند اما بعد از مدتی این برند را از بین می برد ما در آشنا بار مدیریت شعبات را انتخاب می کنیم و هر کسی نمی تواند شعبه باربری را بگیرد مگر کسی که امتحان شده باشد بتواند مشتری را جذب کند انتخاب شود .
ما ریس شعبه ها را از همکاران خود انتخاب می کنیم و برای انتخاب باید به مراحل زیادی را انجام دهد حداقل چندین سال را در باربری با ما همکاری داشته باشد.

وانت بار زعفرانیه

ماشین حمل بار یکی از ارکان مهم هر باربری و اسباب کشی می باشد و اگر یک اتوبار در زمینه ماشین کوتاهی کند هم مشتری و هم خودشان ضرر می بینند ولی ما سعی کردیم که برای باربری زعفرانیه ماشین را تهیه کنیم که به راحتی وبدون دردسر قابل جابه جایی باشد وانت بار یکی از این ماشین ها می باشد.

نیسان بار زعفرانیه

نیسان بار از اوایل کار به صورت فراوان در اختیار ما بود و هست و ما این ماشین حمل بار را با استفاده از کانتین ها مجهز کردیم تا بار را در گرما وسرما در ماشین های مسقف حمل کنید و اتاقک های نیسان بار را کامل موکت کاری کردیم تا به وسایل آسیب نرسد.

باربری ولنجک

اگر قصد اسباب کشی دارید و نمی دانید از کجا شروع کنید و تجربه زیادی در این زمینه ندارید می توانید به راحتی به باربری ولنجک اطمینان کنید.

اتوبار تهران

اتوبار تهران به صورت ۲۴ ساعت در هفته بدون تعطیلات خدمات را ارائه می دهد و تمامی نقاط تهران را پوشش می دهد این یک شعار نیست می توانید با ما تماس بگیرید و مطمئن شوید که چگونه و با چه روشهای انجام وظیفه می کنیم ما باربری شهرستان را نیز انجام می دهیم و با خیال راحت کار را تمامی شهر های ایران را پوشش می دهیم و از این نظر مشکلی نیست.