باربری مینی سیتی | اتوبار مینی سیتی

آشنا بار شعبه باربری مینی سیتی در تهران برای شما همشهریان عزیز شناخته شده و جز اتوبار های با تجربه و با سابقه طولانی در زمینه حمل و جابجایی اثاثیه منزل ، مدارس ، جهیزیه ، اداره و … میباشد که شما عزیزان نیز میتوانید با خیالی آسوده به باربری مینی سیتی اعتماد کرده و کارهای خود را به ما بسپارید.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه ما با ارائه خدمات نوین اتوبار و باربری در منطقه مینی سیتی به شما کمک می کنیم تا با استانداردترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم .

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب اتوبار و باربری مطمئن مجوز دار بودن شرکت های حمل و نقل و باربری است این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده و جزء اولین اتوبارهایی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلنرهای گوناگون استفاده می نماییم .

باربری مینی سیتی همچنین قبل از هر گونه اقدام به جمع آوری و بسته بندی لوازم شما ، کلیه وسایل را در برابری هر گونه حادثه و شکستگی احتمالی بیمه میکند تا در صورت بروز خرابی ، برای پس گرفتن هزینه ان خیالتان آسوده باشد.باربری مینی سیتی

اتوبار باربری مینی سیتی مجهز به تعدا زیادی دستگاه ماشین مخصوص حمل بار بوده و با توجه به نیاز شما و حجم  وسایل تان بهترین وسیله نقلیه را در اختیار شما قرار می دهیم به این صورت مقرون به صرفه ترین راه را برای اسباب کشی در دسترس خواهید داشت .

 معرفی اتوبار باربری آشنا بار شعبه مینی سیتی به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد .

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

ما جزء معدود شرکت هایی هستیم که به جز خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران بزرگ در تمام ایران اسلامی نیز خدمات رسانی می نماییم پس با اعتماد به ما و استفاده از خدمات این شرکت با تجربه حمل و نقلی رویایی را متصور شوید .اتوبار مینی سیتی

شما لایق بیشترین احترام هستید و ما نسبت به این مهم بسیار حساس و محتاط عمل نموده و می نماییم کارگران و پرسنل با ادب و آموزش دیده در اختیار شما قرار داده شده تا بهترین نتیجه در اسباب کشی شما حاصل شود .

باربری مینی سیتی بنابر داشتن مجوز رسمی از اتحادیه کلیه هزینه ها نرخ های ارائه شده برای شما را نیز بر اساس همان مصوبه صادر شده ارائه میدهد و دیگر شما عزیزان نگران پرداخت هیچگونه هزینه اضافه ای نباشید.

این سخنان باعث شده تا با تلاش های شبانه روزی و کسب تجارب چندین ساله در زمینه اتوبار باربری در بین شما مشتریان شناخته شویم سرعت عمل شاید در کارهای دیگر به صورت محسوس اهمیت نداشته باشد ولی این مهم در کار ما واضح است که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است .

نوع بسته بندی ها به صورت تخصصی برای پرسنل ما طی آموزش های تخصصی آموزش داده شده و از جدیدترین و حساب شده ترین روش ها در خدمات رسانی به شما بهره گیری می شود .

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

باربری و اتوبار مینی سیتی سعی در انجام یک جابجایی ایمن ، بدون استرس و اتلاف وقت برای شما همشهریان محترم دارد.