نیاوران در شمال تهران قرار دارد و در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد و با توجه به شمالی بودن و قرار گرفتن در دامنه البرز نیاوران از آب و هوایی مطبوعی برخوردار است این محله جزء منطقه شمیرانات و منطقه ۱ شهرداری تهران می باشد.
این محله از مساحت خوبی برخوردار است و به همین دلیل است که بسیاری از آپارتمانهای لوکس تهران در نیاوران قرار دارند و از نظر سکونت برای افراد مرفه و ثروتمند می باشد و هر کسی توان خرید در این منطقه را ندارد و حتی مستاجر شدن بسیار مشکل می باشد.
نیاوران از قدیم یکی از محله های قدیمی تهران می باشد و از گذشته با توجه به آب وهوایی خوبی که دارد بسیار قدیمی می باشد و در گذشته های بسیاری دور بدلیل نی زار های فراوانی که در این منطقه موجود بود و بسیاری از افراد برای جمع آوری می آمدند به نی آوران معروف شد و کم کم به مرور زمان نیاوران شد.
نیاوران بسیار وسیع می باشد از غرب به تجریش و از شرق دارآباد و از جنوب فرمانیه و از شمال با ارتفاعات کلک چال متصل می شود و این حجم از زمین علت بزرگ ساخت وساز می باشد و علت دوم که گفته شد آب و هوایی مناسب و علت سوم وجود کاخ و موزه های قدیمی و باغ های به وجود آمده به مرور زمان می باشد.
این علت ها باعث شده است تا محله ای لوکس و مدرنی بشود و بسیاری از شرکت های عمرانی و افراد مشهور در این محله سرمایه گذاری کردند تا به اندازه کافی پیشرفت داشته باشد و برج های سر به فلک کشیده ایجاد شود و بنا شود و بسیاری از خانه ها به صورت متراژ زیاد طراحی شده است و به صورت عمومی می گویند به صورت قوطی کبریت نمی باشد.
خانه های نیاوران بسیار دید کافی و زیبایی به باغ ها و بوستان های اطراف دارند و همین زمینه باعث شده است که خیلی پر طرفدار باشند و عده ای از مردم مرفه برای سکونت به این آپارتمانها و برج ها روی آوردند و از همین نظر ساخت وساز بسیار از گذشته شد و بافت گذشته تا حد زیادی از بین رفته است و بافت مدرن جایگزینش شد.
اما با توجه به مدرن شدن تعدادی از محله ها و مناطق همان گذشته خود را حفظ کردند و مانند گذشته می باشند در کل بسیاری از موزه ها و کاخ ها در اینجا مستقر شده است در گذشته نیز با وجود داشتن قنات ها و حاصلخیز بودن خاک بسیاری از کشاورزان به این طرف مهاجرت کردند.
فقط کشاورزان به نیاوران مهاجرت نکردند بسیاری از صاحب دولت ومنصب نیز به این اطراف مهجرت کردند تا به اندازه کافی آباد شود اولین نفر فتح علی شاه قاجار بود که یک باغ برای ییلاق خود بنا کرد واما ناصر الدین شاه به دنبال ساخت یک کاخ در این باغ بود که بسازد ولی رضا شاه دستور ساخت یک کاخ را داد و در سال ۱۳۴۶ بنا شد که به کاخ نیاوران مشهور است.
کاخ موزه نیاوران حدود ۹۰۰۰ متر مربع ساخته شده است و بعد از انقلاب این کاخ به موزه تبدیل شد که به کاخ موزه نیاوران مشهور می باشد و برای بسیاری بازید برای عموم آزاد است.
علاوه بر موزه و کاخ های موجود یک بوستان که به پارک نیاوران مشهور می باشد و در این پارک بسیاری از امکانات رفاهی وآسایشی مردم وجود دارد و به راحتی قابل استفاده می باشد که از استخر گرفته تا کتاب خانه و زمین بازی کودکان را در خود جای داده است.
کوچه های نیاوران از همه نظر جلب توجه می کنند و نظر بسیاری از گردشگران را نیز به خود جلب می کنند که از دو قسمت سنتی و مدرن تشکیل شده است که باعث می شود تا یک شرایط مناسب برای مخاطب به وجود بیاورد تا از نظر گردشگری نیز مسافران زیادی به خود بگیرد.
بهترین جای نیاوران با توجه به قدیمی بود و تاریخی بودن باید گفت که توسط پادشاهان وصاحبان قدرت استمثار شده است و کسی حق ورود و ساخت بنا را در این باغ ها نداشته است و جاهای خوب را از مردم به زور یا پول گرفته اند و ما بقی جاهای متوسط به مردم عادی رسیده است کسی هم حق اعتراض نداشته است.
بسیاری از خیابان ها تغییرات عمده ای داشته اند و مانند گذشته نیستند و برای انتخاب بهترین خیابان نیاران کار مشکل و دشواری خواهید داشت و به همین سادگی نمی باشد و خیابان های مدرن و سنتی به اندازه کافی وجود دارد که انتخاب را مشکل می کند.

باربری نیاوران

با توجه به شرایط موجود که در بالا گفته شد از نظر ساخت وساز و تحول عظیمی که این محله داشته است و هجوم عده ای زیاد از مردم برای سکونت همین علت شاید گفت که باربری نیاوران به وجود آمد تا برای اسباب کشی کمکی که می تواند انجام دهد را به بهترین نحو انجام دهد.

باربری نیاوران

حجم درخواست های که به ما می شود بسیار زیاد است و باربری نیاوران سعی کرده که خدمات و کارها را به مناطق کوچکتر تقسیم کند و برای مناطق متوسط یک شعبه به وجود بیاورد تا کمتر ترافیک و منتظر بماند مشتری هیمن راه حل بسیار منطقی بود و تا حدی مشکل گشا بود.

اتوبار نیاوران

ما در اتوبار نیاوران با توجه به وسعت منطقه و حجم زیاد کاری سعی کردیم که بهترین خدمات را ارائه بدهیم و بهترین اثاث کشی وحمل و نقل را در طول چند سال گذشته داشته باشند ما با توجه به پیشرفت در بسیاری از مشاغل اتوبار نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و باید پیشرفت کنیم تا از قافله عقب نمانیم پس نگران به روز بودن ما نباشید ما همیشه اول خواهیم ماند.

باربری محدوده نیاوران

همانطور که ذکر شد شرکت های حمل ونقل مانند قارچ در همه جا سبز می شوند و انتخاب برای شما بسیار مشکل می شود تا یکی را که در همه نطر ها ممتاز باشد انتخاب کنید و این شرایط را برای ما لذت بخش تر می کند تا ما را از همه نظر بررسی کنید تا فرق ما را با مابقی شرکت ها بدانند پس ما به هدف مان نزدیک می شویم.

باربری نزدیک نیاوران

ما در این مقاله قصد داریم تا با تمامی تجهیزات ما آشنا بشوید تا مورد مناسب را برگزینید و کمتر دچار شک و تردید شوید یکی از این تجهیزات می توان به نیروهای کاری و حرفه ای ما اشاره کرد که از همه نظر قوی و با تجربه می باشند ما نیروها را در یک تست بر می گزینیم و به اندازه کافی حقوق و مزایا در اختیارشان قرار می دهیم که کمتر مشغله ذهنی داشته باشند و به کار بیشتر توجه کنند ما برای هر مرحله یک سری همکار داریم و برای بسته بندی برای جابه جایی و برای بار کردن و خالی کردن همه اینها فقط برای رفاه و آسایش مشتری طراحی شده است.
کارکنان ما از بالا تا پایین باید مشتری مدار باشند حتی حق با مشتری نباشد چون ما یک هدف داریم آن رضایت مشتری می باشد همین پس ما قبل از استخدام برای همکاری به اندازه کافی گوشزد و توجیه می شود که همیشه حق با مشتری است اگر دچار خطا بشوید دیگر ما همان یک نفر را از دست نمی دهیم شاید صد مشتری را از دست بدهیم و خطای یک فرد خطای شرکت محسوب می شود پس نگران این قضایا نباشید.

باربری در نیاوران تهران

خدمات جابجایی بسیار زیاد است و در گذشته شما مشتری را انتخاب می کردید اما گذشته گذشت در حال حاضر بلعکس شده است اگر خوب باشید مشتری دارید اگر نه که دیگر به شغل دیگری باشید تا موفق باشید ما برای تمامی مراحل اثاث کشی روش داریم که در محله های مختلف و در آپارتمانها چگونه باید جابجا شود تا زمان صرفه جابه جایی شود این روش ها گوناگون و بستگی به شرایط شما دارد.
ما این روش ها را نیز برای تمامی تهران اجرا خواهیم کرد و اگر در حای دیگری ساکن هستید نگران این مسئله نباشید ما همه کارکنان را با تجربه آموزش خواهیم داد تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

باربری تهران نیاوران

مورد دیگری که ما با دقت انجام می دهیم بسته بندی وسایل می باشد که به شدت قابل اهمیت و بسیار حاذ اهمیت می باشد هم برای ما و هم برای شما چون باعث می شود خیال را از حمل ونقل و آسیب به وسایل را به حداقل می رساند و راحت می شود لوازم مورد نیاز برای بسته بندی با نیاز روز دنیا تهیه می شود.
لوازم بسته بندی هر سال به روز می شود و با استفاده از این وسایل واقعا در زمان صرفه جویی می شود و کمتر وقت صرف کار های پیش پا افتاده می شود و از نظر زمان ما خیلی قوی عمل می کنیم و بسیار موفق شده ایم.

باربری اتوبار نیاوران

ما کارتن های اسباب کشی را با اصول درست انتخاب خواهیم کرد به عنوان مثال اگر وسایل شکستنی باشد باید یک کارتن و وسایل بسته بندی به خصوصی دارد و لباس های که برای چروک شدن کارتن های مخصوصی دارد و همه اینها با یک روش به خصوص کارتن های به خصوصی دارند و انتخاب می شوند تا کمتر آسیب ببینند.

باربری های نیاوران

ما در شمال تهران شعبه های زیادی داریم که هر منطقه از زیر شعبه های دیگر نیز تقسیم شده است که می توان گفت که اتوبار نیاوران نیز از این قاعده مستثنا نمی باشد و دارای شعبه های کوچکتر می باشد تا بهتر و راحت تر خدمات خود را ارائه دهد به همین سادگی قابل عرضه می باشد.
یکی از کار های سخت برای شعبه های متفاوت تهیه ماشین حمل بار می باشد که تهیه این همه ماشین بسیار سخت و غیر ممکن می باشد که ما با توجه به این مشکل به این شرایط نیز غلبه کردیم و با تهیه ماشین های حمل ونقل زیادی را تهیه کردیم تا کمتر به مشکل بخوریم

وانت باربری نیاوران

یکی از ماشین های حمل بار در تهران که بسیار کاربرد دارد وانت بار می باشد و تعداد بیشتری نسبت به سایر گزینه ها دارد و هزینه کمتری نسبت به سایر ماشین ها بر می گیرد و بسیاری از افراد از این گزینه استقبال می کنند و ما ماشین ها را با توجه به کار کربرد انتخاب می کنیم.

نیسان بار نیاوران

دیگر ماشین پر طرفدار و قدرتمند می توان بدون شک به نیسان بار اشاره کرد و قدرت کافی در زمینه حمل و جابه جایی دارد به راحتی قابل دسترس می باشد نیسان بار و همه ماشین های ما موکت کاری شده اند و بسته به نیاز سقف و بدون سقف نیز داریم تا انتخاب برای شما راحت تر باشد و نگران را از شما کم کنیم.

باربری تهران

ما در اتوبار تهران از سایر شعبه ها به صورت دقیق و همیشگی نظارت داریم و این نظارت باعث می شود تا همه شعبه ها به صورت قوی عمل کنند و اشتباهی در کار یا مشورتی خواستند به صورت همیشگی در اختیارشان قرار می دهیم این نگرانی و وسواس کاری باعث پیشرفت شده تا مشتری همیشگی باشد.

باربری فرمانیه

تمامی شعبات ما به صورت مداوم می توانند به هم خدمات ارائه دهند یکی از این شعبه ها باربری فرمانیه می باشد که همیشگی در دسترس و قابل اعتماد می باشد چون اسنم ما پست این سایت است و سیاست کاری ما این گونه بود که همیشه به هم دیگر کمک کنیم تا مشتری کمتری را از دست بدهیم

باربری تجریش

ما در خدمات رسانی یک قانون داریم بیشتر همسایه ها به همدیگر خدمات می دهند مانند نیاوران و باربری تجریش که فاصله کمتری نسبت به همدیگر دارند می توانند قوی عمل ککند و راحت و بدون دردسر کار را انجام دهند.