اتوبار گلها| باربری گلها

اتوبار باربری گلها تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار شما برای شما باقی نمی گذارد و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

اتوبار گلها صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد یعنی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید با تماس با آشنا بار تهران از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید متخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلیه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود و تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانیم و رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید.

 

با معرفی اتوبار باربری آشنا بار شعبه گلها به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

بارچینی منظم و دقیق

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان را فراهم میکند تا بسته هایی که دارای وسایل شکستنی و مهم می باشند با احتیاط بیشتر در پشت ماشین های حمل بار جاگیری شوند. باربری گلها

چیدمان صحیح سبب میگردد از فضای موجود استفاده بهتری شود، کارگران به کارهای خود موظف بوده و در تایم تعیین شده کارها را با سرعت و دقت بالایی به اتمام می رساند. اتوبار گلها

تعهد کاری کارگران و کادر باربری گلها یکی از امتیازات برجسته این شرکت باربری به حساب می آید این باربری دارای وسائل نقلیه از قبیل خاورهای مسقف بوده که به منظور حمل بارهای سنگین وسایل خانه و جهت حمل جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر در شرف جابجایی هستید برای این کار دشوار ما بهترین گزینه هستیم “

زمانی که موضوع حمل بار و باربری در میان باشید یکی ار مهمترین فاکتور ها جهت کاهش قیمت باربری و هم چنین افزایش سرعت، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابه جا و حمل شود. باربری گلها

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

اتوبار باربری گلها همواره در تلاش می باشد تا خاطره ای ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذارد.