باربری ستارخان

باربری آشنا بار تهران از قدیمی ترین باربری های خیابان ستارخان می باشد و دارای سابقه طولانی مدت و درخشانی می باشد. باربری ستارخان تهران از کارکنان باتجربه و حرفه ای بهره می برد.  از دیگر ویژگی های اتوبار ستارخان می توان به صدور بیمه نامه رایگان برای تمامی اسباب کشی ها و باربری ستارخان رویال به صورت حرفه ای بسته بندی را انجام می دهد و از تجهیزات مدرن برای بسته بندی بهره می برد.

شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ستارخان به صورت عمده به تمامی نقاط تهران خدمات ویژه ای را ارئه می دهد حمل وسایل سنگین از خدماتی می باشد که اتوبار ستارخان تهران به بهترین روش انجام می دهد البته برای این وسایل مانند یخچال ، گاو صندوق و پیانو باید بسته بندی درستی شده باشند تا از ضربه و خوردگی جلوگیری شود مشاوره رایگان از دیگر خدماتی است که باربری ستارخان آن را انجام می دهد.

آشنا بار 4


اتوبار ستارخان

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار ستارخان یکی از شرکت های حمل و نقل با سابقه در تهران میباشد که در زمینه جابجایی اثاثیه منزل ، اداره ، مدارس ، جهیزیه و … دارای تجربه بالایی بوده که شما هشهریان عزیز میتوانید با خیالی آسوده و اطمینان کامل کلیه خدمات جمع آوری ، بسته بندی و حمل لوازم خانه و اداره خود را به باربری ستارخان بسپارید.

باربری ستارخان از لحاظ هزینه بسیار به صرفه و مناسب می باشد.

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه ما با ارائه خدمات نوین اتوبار و باربری در منطقه ستارخان به شما کمک می کنیم تا با استانداردترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم .

باربری ستارخان برای اعتماد و رضایت شما همشهریان عزیز دارای مجوز رسمی از اتحادیه بوده که از این رو تمامی نرخ های ارائه شده برای شما عزیزان بر طبق مصوبه تعیین شده اتحادیه بوده تا دیگر شما نگران هیچگونه پرداخت اضافه نباشید.

همچنین اتوبار ستارخان قبل از اقدام به هر گونه فعالیت جمع آوری و بسته بندی ، کلیه لوازم خانه و اداره شما همشهریان عزیز را در مقابل هر گونه بروز شکستگی های احتمالی بیمه میکند.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ستارخان

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622

باربری ستارخان مجهز به تعداد زیادی دستگاه ماشین مخصوص حمل بار بوده و با توجه به نیاز شما و حجم وسایل تان بهترین وسیله نقلیه را در اختیار شما قرار می دهیم به این صورت مقرون به صرفه ترین راه را برای اسباب کشی در دسترس خواهید داشت.


با معرفی اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری ستارخان به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.


حمل بار به تمام کشور

ما جزء معدود شرکت هایی هستیم که به جز خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران بزرگ در تمام ایران اسلامی نیز خدمات رسانی می نماییم پس با اعتماد به ما و استفاده از خدمات این شرکت با تجربه حمل و نقلی رویایی را متصور شوید.

شما لایق بیشترین احترام هستید و ما نسبت به این مهم بسیار حساس و محتاط عمل نموده و می نماییم کارگران و پرسنل با ادب و آموزش دیده در اختیار شما قرار داده شده تا بهترین نتیجه در اسباب کشی شما حاصل شود.

اگر بخواهیم اتوبار آشنا بار شعبه ستارخان را از نظر قیمت و هزینه با دیگر اتوبار باربری های همکار مقایسه کنیم صد درصد به این نتیجه می رسیم که هزینه پرداختی شما نسبت به خدمات دریافتی تان بسیار اندک و ناچیز است.

“کار را باید به کاردان سپرد”

این سخنان باعث شده تا با تلاش های شبانه روزی و کسب تجارب چندین ساله در زمینه اتوبار باربری در بین شما مشتریان شناخته شویم سرعت عمل شاید در کارهای دیگر به صورت محسوس اهمیت نداشته باشد ولی این مهم در کار ما واضح است که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

نوع بسته بندی ها به صورت تخصصی برای پرسنل ما طی آموزش های تخصصی آموزش داده شده و از جدیدترین و حساب شده ترین روش ها در خدمات رسانی به شما بهره گیری می شود.

 

تلفن: 44366245 44366247  44389431 44389435

باربری ستارخان آماده ارائه خدمات منظم ، دقیق در کمترین زمان ممکن


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری ستارخان همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


 

خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه ستارخان:

 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما