اتوبار سید خندان| باربری سید خندان

اتوبار باربری سید خندان در استان تهران خدمات بی نظیری همچون باربری داخل شهر ، باربری برون شهری، باربری به شهرستان ها ، باری خرده بار و… به همشهریان عزیز در استان تهران ارائه می دهد.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

اتوبار سید خندان جزء مناطق تحت پوشش، باربری آشنا بار می باشد که حمل اثاثیه منازل ، اسباب کشی منازل ، دفاتر ، شرکت ، خرده بار و… را در این منطقه از استان تهران سرویس دهی می کند.

یکی از خدمات با ارزش اتوبار باربری سید خندان حضور سریع خودرو ها و اسباب کشی در محل می باشد تا اگر قصد اسباب کشی سریع داشتید آشنا بار بهتر و سریع تر از هر باربری دیگر می تواند حمل اثاثیه شما را انجام دهد.

حمل اثاثیه منزل در سید خندان به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته سرویس دهی می شود تا هر موقع و هر کجا نیاز به اسباب کشی داشته باشید این کار را به بهترین نحو برای شما انجام نمایند.

با معرفی اتوبار باربری آشنا بار شعبه سید خندان به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد .

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

حمل اثاثیه با خاور و کامیون های بزرگ نیز صورت می گیرد تا اگر وسایل زیاد بود هیچ نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید …

باربری سید خندان از کارگران برای بار زدن و خالی کردن بار نیز استفاده می کند و اگر شما نیاز به کارگر داشتید می توانید با ما تماس بگیرد تا شما را در خالی کردن وسایل و بارزدن وسایل کمک و یاری کنند.

اتوبار سید خندان قبل از هر گونه اسباب کشی مشاوره رایگان به مشتریان خود می دهد تا حمل اثاثیه آن ها هر بهتر صورت گیرد و مشتری بدون هیچ دغدغه ای اسباب کشی خود را انجام دهد.

“به ما اعتماد کنید و حمل بار خود را به ما بسپارید”

عقد قرارداد رسمی و بارنامه: برای تمام مشتریان قرارداد رسمی و بارنامه ثبت می شود.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

در اتوبار باربری سید خندان پروسه ارسال کادر فنی و خودرو در زمان مشخص و طبق برنامه ای از قبل تعیین شده صورت می گیرد.