باربری کشاورز

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز با ارائه خدمات نوین اتوبار و باربری در منطقه کشاورز به شما کمک می کنیم تا با استانداردترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم.

مجوز رسمی باربری

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب باربری مطمئن مجوز دار بودن شرکت های حمل و نقل و باربری است این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده و جزء اولین اتوبارهایی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلنرهای گوناگون استفاده می نماییم.

باربری کشاورز با داشتن چندین سال تجربه در زمینه حمل بار و اثاث کشی همیشه هدف و سیاست کاریش بر پایه ای رضایت مشتری بوده است. به همین دلیل ما با بهره از کارگران مجرب و توانا و همچنین استفاده از ماشین های درجه یک سعی در دستیابی به این مهم را داریم.

اتوبار کشاورز

بسته بندی حرفه ایی

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار کشاورز برای حمل وسایل از کارتن های ضخیم وقوی استفاده کرده است.  برای کارتن ها اتوبار کشاورز از کارخانه تهیه می کند تا بهترین کارتن های مخصوص اسباب کشی را انتخاب می کند تا در حمل ونقل بدون مشکلی انجام داده شود و به اسباب کشی آسان را به وجود آورد البته برای حمل به شهرستان از کارتن های 5 لایه استفاده می کند تا محکم تر باشد.
برای تهیه کارتن اسباب کشی می توانید با ما تماس بگیرید و ما کارتن های اسباب کشی را برای شما می توانیم تهیه کنیم و به مشتری بدهیم چون کارتنه ای معیوب و پاره باعث می شود تا در حمل ونقل کمتر آسیب وارد شود.
باربری و اتوبار ظفر یکی از معتبرترین و مهم ترین باربری های سطح تهران می باشد این اتوبار برای اسباب کشی اداری و اثاث کشی منازل برای این منطقه مناسب می باشد باربری باید روش های مختلفی را برای یک اسباب کشی انجام دهد که یک کار پر هزینه و پر وقت را در اسرع وقت انجام دهد.

شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622

 

ما جزء معدود شرکت هایی هستیم که به جز خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران بزرگ در تمام ایران اسلامی نیز خدمات رسانی می نماییم پس با اعتماد به ما و استفاده از خدمات این شرکت با تجربه حمل و نقلی رویایی را متصور شوید.

شما لایق بیشترین احترام هستید و ما نسبت به این مهم بسیار حساس و محتاط عمل نموده و می نماییم کارگران و پرسنل با ادب و آموزش دیده در اختیار شما قرار داده شده تا بهترین نتیجه در اسباب کشی شما حاصل شود.

آشنا بار تهران

حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.