بسته بندی اثاثیه منزل

انتخاب یک باربری مطمئن و ایمن به منظور انجام خدمات حمل و نقل و باربری و همچنین بسته بندی اثاثیه منزل از اهمیت زیادی برخوردار است. این واقعیت که اسباب کشی می تواند پیچیده باشد درست است؛ اما هیچ دلیلی برای استرس و نگرانی وجود ندارد. با کمی تحقیق و برنامه ریزی، می توانید از کلاهبرداری شرکت های باربری و اتوبار جلوگیری نمایید و بسیاری از استرس های ناشی از اثاث کشی در مسافت های طولانی و بسته بندی لوازم منزل خود را از بین ببرید. در واقع با انتخاب یک باربری مطمئن و یک باربری ایمن می توان بسیاری از نگرانی ها را در حمل اثاثیه منزل به خصوص در ارسال بار به شهرستان های دیگر برطرف نمود.

شرکت باربری آشنا بار تهران با داشتن بیشترین سطح رضایت و اعتماد مشتریان در طول یک دهه فعالیت ثابت نموده که این سطح از اعتماد ناشی از داشتن ویژگی‌های خوب یک شرکت باربری است. که شامل به کار گیری نیروهای مجرب و توانا و همچنین استفاده از ماشین های با کیفیت می باشد.

بسته بندی لوازم منزل

باربری آشنا بار تهران متخصص در امر بسته بندی، حمل و جابجایی بار و اثاثیه منزل و ادارات با استفاده از بهترین امکانات بسته بندی در استان تهران یکی از بهترین باربری های ایران میباشد. که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی و حمل به بار به تمام نقاط کشور می باشد.

شماره های تماس باربری آشنا بار تهران

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622

 

بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا در تهران

بسته بندی یکی از مهمترین بخشهای اسباب کشی خانه است که بعضی اوقات افراد تصمیم میگیرند خودشان این کار را انجام دهند. اگر خودتان اقدام به بسته بندی و حمل بار به مقصد کنید، با این کار، درصد سالم رساندن وسایل و لوازم منزل یا محل کارتان را پایین می آورید. مسئله دیگر هم این است که چون کارگران حمل بار، با کارهای سنگین و طاقت فرسای باربری آشنا بوده آموزش های باربری و حمل بار را دیده اند و تجربه بسیار زیادی در امور بسته بندی و نحوه حمل لوازم سنگین و حساس دارند.

در زمان حمل آنها، علاوه بر استفاده از تجهیزات مناسب، حواسشان به آسیب وارد نکردن به در و دیوارها هم هست. اگر شما و اطرافیان بخواهید همان وسایل را با سختی هر چه تمام به مقصد حمل کنید، شاید با چند بار بی دقتی علاوه بر آسیب رساندن به  لوازم منزل تان، در طول مسیر به راهروها، در و دیوار هم آسیب و یا خسارت وارد کنید. بنابراین بهتر است با استفاده از خدمات شرکت باربری آشنا بار تهران این مشکل خود را به آسانی حل کنید.

 

در هنگام بسته بندی اثاثیه های منزل توجه به نحوه چیدن وسایل به منظور جلوگیری از صدمه رسیدن به لوازم و اثاثیه های حساس بسیار مهم است. کارگران متخصص ما با استفاده از ضربه گیرهای پوششی مخصوص بسته بندی در داخل و خارج از باکسهای بسته بندی از بروز هر نوع صدمه ای به وسایل جلوگیری مینمایند. همچنین به منظور جلوگیری از بی نظمی، لوازم به منظور بسته بندی دسته بندی شده و بروی باکسهای بسته بندی نیز برچسب نوع وسایل زده میشود.

نکات مهم در هنگام  اسباب کشی

اول : آماده سازی تمام لوازم بسته بندی مورد نیاز  اعم از جعبه های و کارتنهای مخصوص اثاث کشی در اندازه های مختلف.

دوم: استفاده از لباسهای قدیمی به عنوان پوشش های ضربه گیر در لابه لای بسته بندی وسایل بزرگ استفاده کنید تا دیگر نیازی به تهیه ضربه گیرهای خاص نباشد و بتوانید در هزینه هایتان صرفه جویی نمایید.

سوم: به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش و به خصوص ریشه های آن به هنگام اسباب کشی و باربری، ابتدا پارچه ای را در قسمت ریشه ها به صورت دولا به گونه ای قرار دهید که ریشه در بین دو لایه پارچه واقع شود، سپس فرش را با پارچه لوله کنید. در نهایت اگر پارچه بزرگ دیگری در دسترس دارید، به دور فرش لوله شده نیز بپیچید.

چهارم: از اثاثیه های بزرگ شروع کنیم و در نهایت به خرده ریزها برسیم.

پنجم: در صورتی که مسافت مقصد باربری و حمل بار طولانی است و ممکن است که بار شما در معرض آسیب قرار گیرد پیشنهاد می شود از کامیونت مسقف استفاده کنید تا با خیال راحت و بدون دغدغه بار خود را جا به جا کنید.

نکته آخر تماس با باربری آشنا بار تهران به منظور استفاده از خدمات ما و آسودگی خیال شما.