اثاث کشی و بسته بندی لوازم

اثاث کشی جز مواردی از زندگی است که برای همه اتفاق می‌افتد و می‌تواند یک تجربه تلخ و سخت و یا یک تجربه شیرین و خاطره‌انگیز را برای افراد خانواده فراهم نماید. برنامه‌ریزی دقیق و عدم صدمه وسایل و اثاثیه‌ها جزو مهمترین دغدغه‌های خانواده‌ها در هنگام اسباب کشی است. در این راستا به منظور بهبود کیفیت باربری همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق و انجام امور اسباب کشی به صورت صفر تا صد، شرکت باربری آشنا بار تهران تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی ارزان قیمت برا ی شما شهروندان عزیز فراهم نموده است. و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی می‌باشد.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

از ویژگی های یک شرکت باربری خوب این است که همواره در تلاش برای بهبود خدمات ارئه شده و ارتقای سطح کیفی در کنار ارائه راهکارهای جدید به منظور تسهیل امور حمل و نقل و اسباب کشی است. یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی که هر شرکت باربری باید داشته باشد دارا بودن مدیریت توانمند و منظم است که این امر قطعا منجر به تعامل بیشتر نیروی همکار در شرکت و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری است. باور و تلاش ما همواره در این سالها این بوده است که رضایت و اعتماد مشتری سرامد تمام کسب و کارها به ویژه در حوزه باربری و حمل بار است.


بسته بندی تخصصی با کارگران آقا و خانم

بسته بندی یکی از مراحل مهم در هنگام اسباب کشی است چون باید طوری وسایل حساس و شکستنی بسته­ بندی شوند که از شکستن و یا صدمه دیدن آنها جلوگیری شود. با رعایت چندین نکته میتوانید یک بسته بندی خوب و مطمئن را داشته باشد. توجه به این نکته نیز ضروری است که نحوه بسته بندی وسایل مختلف متفاوت است. مثلا وسایل آشپزخانه که اغلب شکستنی و حساس هستند بسته‌بندی متفاوت تری دارند.

44366245

44366247

44389431

44389435


مراحل تخصصی اثاث کشی

1- بسته بندی لوازم آشپزخانه

اولین نکته در بسته بندی وسایل شکستنی از جمله وسایل آشپزخانه فراهم نمودن مکانی مناسب برای جمع کردن وسایل است. یعنی مکانی کم رفت و آمد برای چیدن وسایل و شروع بسته بندی انتخاب کنیم. همچنین جداکردن وسایل مرتبطتر بهم در هنگام بسته بندی از سردرگمی در هنگام چیدن وسایل اجتناب میشود.
نکته دیگری که در این میان مهم می باشد. این است که از باکس های با اندازه متوسط کوچک استفاده شود و تا حد امکان تعداد وسایلی که در باکس بسته بندی قرار میگیرد کم باشد تا هم احتمال شکستن کم شود و هم از سنگین شدن و در رفتن زیر کارتون جلوگیری شود و در آخر استفاده از عایق های حباب دار و یا روزنامه در بین وسایل و همچنین استفاده از چسب های پهن و محکم برای بستن باکس ها، می تواند مناسب باشد.


2- سته بندی مبلمان در اثاث کشی خانه

با توجه به اندازه بزرگ مبلمان‌ها در خانه و قیمت‌ زیاد آنها در بعضی از خانه ها و دشواری در جابه جایی مبلمان در خانه‌های آپارتمانی، یکی از پر دردسر ترین مراحل اسباب کشی را می‌توان همین بسته بندی و جابه جایی مبلمان در نظر گرفت و نیاز به افرادی ماهر در بسته بندی و جابه جایی آنها میباشد.
این شرکت باربری روش‌های مختلفی را در بسته بندی مبلمان به صورت تخصص انجام میدهد. استفاده از ضربه­ گیرهای پوششی و حباب دار در قسمتهای برجسته و تیز مبل از جمله تاج مبل، میتواند تا حد زیادی از آسیب رسیدن به آن جلوگیری نماید و به منظور جلوگیری از کثیف شدن و یا پاره شدن سطح مبل از سلفون های مخصوصی استفاده میشود.

تلفن : ۸۸۵۷۲۲۱۹-۰۲۱۸۸۶۷۹۳۶۹-۰۲۱


3- بسته بندی کردن یخچال ساید بای ساید

قبل از اینکه بخواهید اسباب کشی کنید بهتر است که وسایل داخل یخچال را خالی کنید تا برفک های داخل فریزر یخچال آب شوند. بعد از انجام مرحله بالا یخچال را کاملا تمیز کنید چون اگر این کار را انجام ندهید در حین حمل و نقل برفک داخل یخچال آب شده و در راه پله و یا در داخل خانه لجن را به وجود می آورد ، پس بهتر است که تمیز کردن یخچال را با دقت انجام دهید. کابل برق یخچال را کاملا جمع کنید و با چسپ های نواری آنرا به پشت یخچال محکم بچسپانید. اگر کارتن یخچال را هنوز دارید ، کارتن یخچال گزینه مناسبی برای بسته بندی کردن دوباره یخچال نیست. پیچ های تنظیم ارتفاع یخچال را کاملا ببندید تا در حین جابجایی جدا نشوند.


اگر راه پله ها تنگ است بهتر است که درب یخچال ساید بای ساید را جدا کنید و به صورت مجزا حمل کنید تا یخچال هر چه بهتر و با رعایت نکات ایمنی بیشتر جابجا شود.
بهتر است که یخچال به صورت عمودی حمل شود چون گاز فریون داخل یخچال خیلی حساس می باشد و بهتر است که زیاد جابجا نشود.
وقتی که کار پرسنل بسته بندی تمام شد به آنها بگویید که تخلیه یخچال را انجام داده و در نهایت وسایل داخل آنرا خالی کنند.


4- بسته بندی و حمل ماشین لباس شویی

حمل ماشین لباسشویی از آن دسته کارهایی است که همیشه افراد در هنگام اسباب کشی مشکل دارند و مدام در حال فکر کردن هستند که روش حمل لباسشویی باید به چه طریقی انجام شود که آسیبی به بدنه و قطعات آن وارد نشود.
نحوه حمل لباسشویی مانند بسته بندی کردن ظروف چینی حساس می باشد و باید بدانید که این گونه وسایل بر خلاف ظاهر بزرگ و بدنه مقاومی که دارند ممکن است در صورت حمل نادرست صدمه ببینند و عملکرد سابق خود را نداشته باشند.
درب ماشین لباسشویی را به مدت چندین ساعت باز گذاشته تا درون آن کاملا خشک شود.
بعد از این کار ماشین لباسشویی را کاملا از برق جدا کرده و مطمئن شوید که هیچ اتصالی به جریان برق نداشته باشد.
در این مرحله نوبت به باز کردن شیر ورودی آب گرم آن می رسد که با یک انبر دست این اتصال را باز کنید. معمولا در برخی از مدل های ماشین لباسشویی یک شیر ورودی وجود دارد که تنها متعلق به آب گرم می باشد ولی در برخی مدل های دیگر ورودی شیر آب گرم و سرد به صورت جداگانه وجود دارد.
می توانید شیلنگ های تخلیه و شیر ورودی آب گرم و یا سرد را به صورت جداگانه در یک کارتن کوچک و یا پلاستیک قرار دهید.


پیچ های حمل ماشین لباسشویی در صورتیکه در هنگام نصب آن بسته شده اند را با احتیاط باز کرده و آن ها را در مکانی نگهداری کنید که دوباره به راحتی بتوانید پیدا کرده و ماشین لباسشویی را در محل جدید خود نصب کنید.
برای بسته بندی کردن ماشین لباسشویی بهتر است از فوم و یا پلاستیک های حباب دار استفاده کنید به این دلیل که در هنگام جابجایی ماشین لباسشویی خش های احتمالی کمتری وارد می شود و دیگر نگران اینکه رنگ بدنه ماشین لباسشویی ریخته شود نیستید.
شما همچنین می توانید برای اطمینان بیشتر از سالم ماندن لباسشویی بعد از بسته بندی ماشین لباسشویی با پلاستیک های حباب دار و یا فوم های مخصوص و محکم کردن آنها به وسیله طناب و یا چسب پهن از کارتن هم استفاده کنید و روی لباسشویی را کاملا بپوشانید.


5- بسته بندی و حمل تلویزیون

بهترین حالت برای بسته بندی تلویزیون در هنگام اثاث کشی استفاده از جعبه و باکس خود تلویزیون است که در هنگام خرید با آن همراه می‌باشد. اما بعضی اوقات به دلیل کمبود جا مخصوصا در خانه‌های آپارتمانی این باکسها دور انداخته میشود و به ناچار هنگام اسباب کشی باید از راهکارهای دیگری بدین منظور استفاده نمود. در اینجا ما به بیان ساده ترین روش برای بسته بندی تلویزیون خواهیم پرداخت.
مرحله اول در این روش تهیه لوازم بسته بندی نرم است. منظور از لوازم نرم ، لوازمی است که میتوان با آن تلویزیون را پوشاند بدون آنکه صدمه ای به آن وارد شود. لوازمی همچون ضربه گیرهای حبابی، روزنامه و یا پتوهای مسافرتی است. که بهترین حالت به منظور صرفه جویی در هزینه های استفاده از همان پتوی مسافرتی و یا ملحفه است که در خانه وجود دارد.
مرحله دوم این است که به طور کامل تلویزیون را در لوازم پوششی پیچانده و سعی شود که کل بدنه تلویزیون پوشانده شود زیرا بعد از این کار باید از یک نوار پهن برای پیچاندن کل ضربه گیر استفاده شود که در صورت عدم پوشش کامل سطح تلویزیون امکان دارد، نوار به آن لطمه وارد کند.
مرحله سوم در بسته بندی تلویزیون این است که به منظور اطمینان بیشتر از یک لایه پوششی سختتر مانند PVC برای محافظت از صفحه نمایشگر تلویزیون نیز استفاده شود. این قطعه PVC باید به اندازه کل طول و عرض صفحه نمایش تلویزیون باشد و بعد از این کار برای مهار کردن این قطعه باز میتوان از نوار یا چسب استفاده نمود.
مرحله چهارم سعی کنید که در هنگام باربری و حمل اثاثیه ها به داخل ماشین حمل بار، تلویزیون را در ابتدای کانکس ماشین و در یک جای مطمئن قرار دهید و اطراف آن را با پشتی و پتو و بالشت بپوشانید.


هزینه بسته بندی و حمل بار

سوالاتی از این قبیل که قیمت بسته بندی اثاثیه منزل و تعرفه بسته بندی هنگام اسباب کشی چقدر است؟ آیا هزینه‌ی دریافتی به نوع بار و نحوه بسته بندی وسایل ارتباط دارد؟ زمان مصرف شده برای بسته بندی اسباب و اثاثیه‌ منزل تا چه اندازه در مبلغ دریافتی تاثیر دارد؟ اساس کار برای دریافت هزینه در بسته بندی اسباب و اثاثیه چه می‌باشد؟ از سوی مشتریان ما در این خصوص مطرح میشود.
قیمت بسته بندی اثاثیه‌ منزل و تعرفه بسته بندی با نوع بار، نحوه بسته بندی، زمان مصرف شده و همین طور سختی و حساسیت کار بسته بندی وسایل ارتباط مستقیم داشته و برای موارد مختلف متغیر است. هزینه بسته بندی اثاثیه منزل ارتباط مستقیم با لوازم بسته بندی دارد. به این ترتیب نمی توان مبلغ ثابت و مشخصی را برای هزینه بسته بندی اثاثیه منزل در همه مناطق در نظر گرفت. در واقع این مقدار وسایل و اثاثیه منزل است که تعیین کننده نوع و تعداد کارتن و دیگر وسایل بسته بندی است. به طور معمول برای بسته بندی اسباب منزل ازاین لوازم استفاده می شود.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622


ارزان ترین خدمات بسته بندی در تهران

انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی یک راه تضمین شده برای اسباب کشی راحت و کاهش هزینه بسته بندی اثاثیه منزل است. شرکت های معتبر از جمله شرکت باربری آشنا بار تهران همه هزینه ها را طبق نرخ اتحادیه محاسبه می کنند و هزینه اضافی در محل دریافت نمی شود. اغلب افرادی که از اسباب کشی خاطره خوبی ندارند و مبالغ بیشتری برای یک جابجایی ساده پرداخته اند، از خدمات غیر شرکتی استفاده کرده اند.


باربری مطمئن در تهران

بسته بندی ، جابجایی و چیدمان وسایل در هنگام اثاث کشی لوازم منزل کاری پیچیده و وقت گیر است و نیاز به مهارت و توانایی جسمی خاصی دارد. در این مواقع حضور کارگرانی که در این زمینه آموزش های لازم را دیده باشند، روند کارها را سریع تر و راحت تر خواهد کرد. شرکت باربری آشنا بار تهران آماده ارسال کارگر حمل بار و باربری خود به هر نقطه از شهر تهران است تا در انجام امور اثاث کشی منزل و یا حمل انواع بارها به شما کمک نمایند.
اگر می خواهید استرس و نگرانی در هنگام باربری اسباب منزل به ویژه در باربری بین شهری را برای همیشه فراموش کنید کافیست با ما تماس بگیربد. این شرکت با تخصص کافی در زمینه باربری بین شهری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تجهیزات مناسب و قیمت خوب باربری آماده سرویس دهی به شما مشتریان عزیز بدون خسارت و زیان است. لذا هنگام تماس با ما در اتوبار آشنا بار تهران اگر نیاز به کارگران حمل بار برای وسایل خود دارید به کارشناسان ما نوع وسایل و نوع ساختمان مورد نظر به منظور پایین آوردن وسایل را اعلام کنید تا بهترین گزینه ها به شما پیشنهاد بشود و فرایند انجام خدمات باربری شما به بهترین صورت انجام شود.

 


 


اثاث کشی با وانت بار در باربری آشنا بار

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان یا کامیونت دارد. وانت بار های باربری در اتوبار آشنا بار تهران شعبه وانت بار آشنا بار تهران همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار