باربری کشاورز

با توجه به حساسیت حمل و نقل و جا به جایی وسایل در این منطقه باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز با ارائه خدمات نوین اتوبار و باربری در منطقه کشاورز به شما کمک می کنیم تا با استانداردترین روش ها وسایل خود را بسته بندی کرده و از کوچکترین خسارات جلوگیری نماییم.

تلفن : ۸۸۵۷۲۲۱۹-۰۲۱ ۸۸۶۷۹۳۶۹-۰۲۱


مجوز رسمی باربری

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب باربری مطمئن مجوز دار بودن شرکت های حمل و نقل و باربری است. این حائز اهمیت است که ما مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ نموده. و جزء اولین اتوبارهایی هستیم که برای جذب نیروها و کادرمان از جذب چند مرحله ای و با گذشتن از فیلنرهای گوناگون استفاده می نماییم.

باربری کشاورز با داشتن چندین سال تجربه در زمینه حمل بار و اثاث کشی همیشه هدف و سیاست کاریش بر پایه ای رضایت مشتری بوده است. به همین دلیل ما با بهره از کارگران مجرب و توانا و همچنین استفاده از ماشین های درجه یک سعی در دستیابی به این مهم را داریم.


اتوبار کشاورز | بسته بندی حرفه ایی

باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار کشاورز برای حمل وسایل از کارتن های ضخیم وقوی استفاده کرده است.  برای کارتن ها اتوبار کشاورز از کارخانه تهیه می کند تا بهترین کارتن های مخصوص اسباب کشی را انتخاب می کند تا در حمل ونقل بدون مشکلی انجام داده شود و به اسباب کشی آسان را به وجود آورد البته برای حمل به شهرستان از کارتن های 5 لایه استفاده می کند تا محکم تر باشد.
برای تهیه کارتن اسباب کشی می توانید با ما تماس بگیرید و ما کارتن های اسباب کشی را برای شما می توانیم تهیه کنیم و به مشتری بدهیم چون کارتنه ای معیوب و پاره باعث می شود تا در حمل ونقل کمتر آسیب وارد شود.
باربری و اتوبار ظفر یکی از معتبرترین و مهم ترین باربری های سطح تهران می باشد این اتوبار برای اسباب کشی اداری و اثاث کشی منازل برای این منطقه مناسب می باشد باربری باید روش های مختلفی را برای یک اسباب کشی انجام دهد که یک کار پر هزینه و پر وقت را در اسرع وقت انجام دهد.


شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622

 

ما جزء معدود شرکت هایی هستیم که به جز خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران بزرگ در تمام ایران اسلامی نیز خدمات رسانی می نماییم پس با اعتماد به ما و استفاده از خدمات این شرکت با تجربه حمل و نقلی رویایی را متصور شوید.

شما لایق بیشترین احترام هستید و ما نسبت به این مهم بسیار حساس و محتاط عمل نموده و می نماییم کارگران و پرسنل با ادب و آموزش دیده در اختیار شما قرار داده شده تا بهترین نتیجه در اسباب کشی شما حاصل شود.

آشنا بار تهران


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه باربری کشاورز:
 1. ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان.

حمل و نقل و باربری جهیزیه عروس

جابجایی و حمل جهیزیه عروس در کنار برگزاری مراسم ازدواج و کارهای مربوط به آن یکی از ملزومات ضروری برای آغاز زندگی مشترک میباشد.

اگر شما یا فرزندان عزیزتان به زودی زندگی مشترکتان را آغاز میکنید به خدمات باربری و حمل و جابجایی جهیزیه عروس نیاز دارید.

بسته بندی و باربری جهیزیه عروس اهمیت بسیار بالایی دارد ، چون هم باید بسته بندی شکیل باشد و هم امنیت و سلامت وسایل تضمین شود. به همین دلیل در بسته بندی برای حمل و نقل جهیزیه عروس باید نکات زیر رعایت شود:

 1. وسایل سنگین و سبک از هم جدا شوند.
 2. وسایل شکستنی با دقت بیشتر در پلاستیک های حباب دار کاور شوند ، بعد در کارتن قرار بگیرند.
 3. در کارتن ها نایلون های ضربه گیر گذاشته شود.
 4. وسایل شکستنی از غیر شکستنی جدا شوند.
 5. وسایل لوکس و حساس در کارتن های چند لایه قرار گیرند.

همانطور که اشاره شد بسته بندی و حمل و نقل جهیزیه عروس بسیار سخت و حساس می باشد. باربری آشنا بار تهران شعبه اتوبار کشاورز با کمک پرسنل خانم و آقا که از مجربترین های این حرفه میباشند در خدمت شما عزیزان است تا باربری با بالاترین کیفیت را به شما عرضه کند.وانت بار کشاورز | نیسان بار کشاورز | وانت بار ارزان 

یکی از نکات مهمی که همشهریان عزیز هنگام تماس با شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه وانت بار کشاورز باید مد نظر داشته باشند این است که وزن تقریبی بار خود را بدانند که هنگام سفارش ماشین متناسب با وزن و نوع بار آنها ارسال شود و هزینه اضافی پرداخت ننمایید. اگر میزان بار شما کمتر از یک نیسان بار یا کامیونت است بهترین گزینه انتخاب باربری با وانت بار برای شماست که هزینه کمتری نسبت به نیسان بار یا خاور مسقف دارد. وانت بار های باربری در اتوبار کشاورز همواره همراه با ضربه گیرهای پوششی متناسبی هستند که از آسیب رسیدن به بار شما جلوگیری میشود. و یک باربری بدون استرس را برای شما فراهم می آورد.

وانت بار آشنا بار

 

تلفن : ۸۸۵۷۲۲۱۹-۰۲۱ ۸۸۶۷۹۳۶۹-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما