باربری گلها

باربری آشنا بار تهران شعبه باربری گلها تمامی مراحل اسباب کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام داده و هیچ کاری در اثاث کشی منزل و یا دفتر کار شما برای شما باقی نمی گذارد. و تنها کافی است شما در گوشه ای ایستاده و نظاره گر کار پرسنل حمل بار ما باشید.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی اتوبار گلها این است که با  دارا بودن یک مدیریت توانمند و منظم با دریافت انتقادات و پیشنهادات از مشتریان گرامی سطح کیفی باربری در منطقه   را بالا برده و توانسته سالها اعتماد شهروندان منطقه   را کسب نماید.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

اتوبار گلها صفر تا صد اسباب کشی را برای شما انجام می دهد یعنی از همان مرحله اول که بسته بندی است تا مرحله چیدمان وسایل در محل جدید را برای شما عزیزان انجام می دهد.

شما عزیزان می توانید با تماس با آشنا بار تهران از مشاوره رایگان این شرکت باربری استفاده نمایید متخصصین ما در تلاشند خدمات بهتری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

جهت حمل بارهای تجاری و بارهای سنگین که قرار است به سایر شهرستان ها ارسال شود از وسایل نقلیه سنگین از قبیل کامیون های بزرگ و کامیون ترانزیت استفاده می شود و تمامی فعالیت های این شرکت باربری قانونی بوده و دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد. خاطر جمع باشید که وسایل شما را در ایمنی بیشتر به مقصد مورد نظر می رسانیم و رضایت مشتریان بر اعتبار ما می افزاید.


تخفیف 30 درصدی

با معرفی اتوبار آشنا بار تهران شعبه باربری گلها به همکاران دوستان و آشنایانتان در حمل و نقل بعدی ۳۰ درصد تخفیف دریافت خواهید کرد. ما در باربری گلها با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم.

شرکت باربری آشنا بار تهران مفتخر است که همواره با پایبندی به اخلاق و انصاف، هزینه‌های شما همشهریان محترم را در خدمات حمل و نقل بار کاهش داده است. شعار اصلی ما همیشه ارائه یک باربری ارزان همراه با قیمت های مناسب با بهترین کیفیت بوده است.

شماره های تماس باربری آشنا بار تهران شعبه باربری گلها

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622


بارچینی منظم و دقیق در باربری گلها

بارچینی منظم و کاملا دقیق این امکان را فراهم میکند تا بسته هایی که دارای وسایل شکستنی و مهم می باشند با احتیاط بیشتر در پشت ماشین های حمل بار جاگیری شوند.

چیدمان صحیح سبب میگردد از فضای موجود استفاده بهتری شود، کارگران به کارهای خود موظف بوده و در تایم تعیین شده کارها را با سرعت و دقت بالایی به اتمام می رساند.


اتوبار گلها

تعهد کاری کارگران و کادر باربری گلها یکی از امتیازات برجسته این شرکت باربری به حساب می آید این باربری دارای وسائل نقلیه از قبیل خاورهای مسقف بوده که به منظور حمل بارهای سنگین وسایل خانه و جهت حمل جهیزیه عروس مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر در شرف جابجایی هستید برای این کار دشوار ما بهترین گزینه هستیم “

زمانی که موضوع حمل بار و باربری در میان باشید یکی ار مهمترین فاکتور ها جهت کاهش قیمت باربری و هم چنین افزایش سرعت، انتخاب وسیله نقلیه ای است که که اثاث منزل یا اداره قرار است با آن جابه جا و حمل شود.

 

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

 

باربری گلها همواره در تلاش می باشد تا خاطره ای ماندگار از یک اثاثکشی بی دغدغه برایتان برجای بگذارد.

 


حمل بار با استفاده از ماشین های ضد عفونی شده و کاملا تمیز. به همراه کارگرانی که از تمام وسایل ایمنی استفاده میکنند. رعایت تمام نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس. باربری آشنا بار تهران شعبه باربری گلها همراه شما برای شکست دادن ویروس کرونا.


وانت بار گلها | نیسان بار گلها | وانت بار ارزان محدوده گلها

در صورتی که حجم بار شما کمتر از ظرفیت یک نیسان بار یا کامیونت یا خاور مسقف است ارزان ترین انتخاب برای باربری و حمل بار در استفاده از وانت بار است. قیمت حمل بار با وانت بار و یا نیسان بار در طول سال چندان تغییری نمی نماید به جز موارد خاصی از قبیل ساعاتی خاص از شب و یا روزهای تعطیل رسمی به مناسبتهای خاص این قیمت زیاد میشود اما با این حال همکاران ما در اتوبار گلها شعبه وانت بار گلها سعی نموده اند که هزینه ها را در تمام شرایط ثابت نگه دارند.

وانت بار آشنا بار


خدمات ارائه شده در باربری آشنا بار تهران شعبه گلها:
 1. ارائه خدمات باربری و اتوبار ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 2. بسته بندی تخصصی وسایل و لوازم منزل با ابزارهای مدرن و روشهای نوین.
 3. بسته بندی تخصصی با کارگران مطمئن خانم و آقا.
 4. کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 5. حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی.
 6. استفاده از کارگران ماهر و کارآزموده در جابه جایی و حمل بار.
 7. ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری.
 8. استفاده از ماشین‌های حمل بار  لوکس و تمیز (با کف موکت کاری شده و سقف عایق بندی شده).
 9. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و پر تجربه.
 10. حمل و جابجایی وسایل شرکتها و ادارات.
 11. حمل و جابجایی کالاهای لوکس.
 12. حمل و جابجایی مبلمان اداری و خانگی.

تلفن : ۲۲۸۹۵۲۸۱-۰۲۱ ۲۲۸۹۵۲۹۷-۰۲۱

خداوند را شاکریم به خاطر اعتماد شما