آشنا بار

صدمات ناشی از باربری

صدمات ناشی از باربری اگر می خواهید با صدمات ناشی از باربری که به بدن وارد می کند بیشتر

صدمات ناشی از باربری

اگر می خواهید با صدمات ناشی از باربری که به بدن وارد می کند بیشتر آشنا شوید پس به شما پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

هرچه اطلاعات شما در مورد باربری بیشتر باشد بهتر می‌توانید از جسم خودتان در مقابل حوادث محافظت کنید. آگاهی از روش‌های حمل و نقل استاندارد می‌تواند شما را در مقابل انواع بیماری‌ها و ناراحتی‌های جسمی بیمه کند. ممکن است با خود بگویید اسباب کشی که زمان زیادی طول نمی‌کشد ولی نکته مهمی که وجود دارد این است که اگر ناشیانه رفتار کنید برای مدت طولانی دچار کمر درد و یا صدمات مشابه به آن می‌شوید و ممکن است خسارت های جبران ناپذیر جسمی را به خود تحمیل کنید.
برای آشنایی بیشتر با انواع صدمات ناشی از باربری غلط پیشنهاد می‌کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

– رگ به رگ شدن

اگر کارتنهایی که بلند می‌کنید خیلی سنگین باشند و متناسب با وزن شما نباشند حتما موجب صدمه دیدگی جسم شما می‌شوند. همیشه سعی کنید از کارتن های کوچک برای بسته بندی وسایل خود استفاده کنید تا در هنگام بلند کردن آنها دچار مشکل و گرفتگی عضلات نشوید. از دوست خود برای بلند کردن اجسام سنگین وزن کمک بگیرید.
اگر فاصله ماشین باربری از منزل شما نسبتا زیاد است در طول مسیر چند مرتبه کارتن را زمین بگذارید و به بدن خود استراحت دهید.
هنگام بلند کردن کارتنها روی زانو خم شوید
و سپس وسیله را از قسمت تحتانی آن به وسیله هر دو دست طوری بلند کنید
که وزن آن بر هر دو دست و پای شما تقسیم شود و فشار یکنواختی به عضلات شما وارد شود.

– سقوط کردن

پرتاب شدن از یک سطح به سطح دیگری را سقوط کردن می‌گویند.
اگر با دقت کار نکنید و تمام حواستان متمرکز بر روی کاری که انجام می‌دهید نباشد احتمال دارد که پرتاب شوید و یا بر زمین بیفتید. به خصوص اگر در ارتفاعات مشغول به کار کردن هستید مراقب سطوح ناصاف و شیبدار باشید. همیشه سعی در حفظ تعادل خود کنید. به تعداد کارتنهایی که هر مرتبه بلند می‌کنید توجه کنید.
اگر بیش از یک کارتن بلند کردید آنها را طوری بر روی هم بگذلرید که تعادلشان حفظ شود و البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که بار را تا جایی بر روی هم بگذارید
که جلوی دید شما را نگیرد و بتوانید راحت قدم بردارید.
هنگام عبور از روی سنگ‌های صاف که امکان سر خوردن شما را بیشتر می‌کنند مراقب باشید که زمین نخورید.

– تصادف خودرو باربری

صرف نظر از اتفاقات غیر منتظره‌ای که ممکن است در طول مسیر رخ دهد برخی اتفاقات ناگوار ناشی از عدم توجه راننده به جلو و نداشتن تمرکز لازم برای رانندگی است.
کم خوابی و خستگی راننده دو دلیل عمده تصادفات رانندگی هستند. در هنگام حمل وسیله با ماشین، با تلفن همراه خود صحبت نکنید.
به تابلوهای راهنمایی و علائم هشدار دهنده توجه کنید.

Pin It